Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Templomban, ha sorbanállok...

Templomban, ha sorbanállok ostyáért, és közben csúnya beszédet morgok, hogy siessen már akkor fordulhatok is vissza?

Figyelt kérdés
úgy értve ha pl, sorbanállás közben azt susmusolom hogy igyekezz már b*zd + . Pedig előtte már gyóntam.
2010. júl. 5. 12:43
1 2
 11/18 anonim válasza:

ma 13:13 te a biblia ócsárlásán kívül lényegében a keresztény tanítást írtad le érdeklődj egy normális papnál okoska, és beszélgess el vele (NORMÁLIS) nem öreg non nem megkeseredett stb... Itt van éldául P.Bakos Zsolt

Ábrahám Béla SDB

2010. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem a keresztény tanítást írtam le, mert mint a kommentemből kitűnik, elvetem azt, hogy lenne akármilyen Pokol, ahova Isten bárkit is bezárna, csak mert vétkezett az illető. A bibliai Isten nem bocsát meg, az amelyikben én hiszek - aki a vallások felett áll -, a szeretete révén tanít akar és nem megbüntet.
2010. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Erre kutass: [link]
2010. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

" 6De aki megbotránkoztat csak egyet is ezek közül a kicsik közül, akik hisznek bennem, jobban járna, ha malomkövet kötnének a nyakába és a tenger fenekére vetnék."

Mt 18,6

Kedves kérdező, ha üdvözűlni akarsz, akkor a fenti tanítás szellemében járj el, máskülönben a halálnál is rosszabb sorsra jutsz.

Űdv.

2010. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Már írtam nem vagyok olyan, csak kíváncsi vagyok mi lenne, ha ez előfordulna.
2010. júl. 6. 18:32
 16/18 anonim válasza:
A bibliai Isten megbocsát volt egy érdekes ember Jézusnak hívták olvasd el mit írt erről
2010. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mindenfajta káromlás megbocsájtatik az embernek, még az Isten ellen való káromlás is,... van még tovább is.
2010. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

<marógúny>

Nem mormogni kell, hanem fel kell rúgni. Egy ostya nem ostya, tehát kicsavarod szépen a pap kezéből a kelyhet, és megeszed az egészet. Aztán felmész az oltárhoz, megiszod a maradék bort, és böfögsz egyet a mikrofonba, mert az úgy illik. A perselypénznek csak a felét tedd el, hadd tudjanak ostyát venni jövő vasárnapra is.

Na. És meg is gyónhatod, bár igazából nincs mit, neked ez jár, mit óberkodik ott az a sok köcsög.

</marógúny>

2010. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!