Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A szüleim mi jogon keresztelte...

A szüleim mi jogon kereszteltek meg kiskoromban?

Figyelt kérdés

Ha meg vagyok keresztelve akkor elvileg keresztény vagyok, de ezt pár hónaposan mikor még csak gagyogtam, hogy tudták eldönteni a szüleim, hogy keresztény szeretnék lenni?

Ja és amúgy meleg vagyok, ami a Biblia szerint bűn, akkor ezek szerint nem volt meg a hitem, vagy lejárt a szenteltvíz szavatossága és ezért nem használt?



2019. ápr. 28. 14:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Ne a jogaid érdekeljenek,hanem az,hogy ha nem hiszel Istenben sírás és fogcsikorgatás lesz a vége.Gondolj bele,ha hazugság lett volna Jézus sztorija,akkor a semmiért haltak mártír halált a tanítványai Jézusnak.De igazság volt és ezért meghaltak érte.Meghaltál volna egy hazugságért?NEM.Mellesleg,hogy lehet,hogy annyi ember követte Jézust és annyian írtak róla,ha kamu lett volna?Az Ószövetségben több helyen,úgy beszél magáról Isten,hogy MI.Miért?Szentháromságra utalt.Azon kívül,hogyan tudták megjövendölni,hogy majd jön Jézus?Avagy,hogyan írja le a mai korokat tökéletesen a biblia?vers


BEZÁRÁS



2Timóteusz 3:1–4


Lejátszás

3 Azt pedig tudd meg, hogy az utolsó napokbana nehezen elviselhető, válságos idők lesznek. 2 Mert az emberek önmagukat fogják szeretni meg a pénzt, dicsekvők lesznek, gőgösek, káromlók, szüleik iránt engedetlenek, hálátlanok, hűtlenek, 3 nem lesz bennük szeretet, nem lesznek készek semmilyen megegyezésre, rágalmazók lesznek, önuralom nélküliek, vadak, a jóságot nem fogják szeretni, 4 árulók lesznek, keményfejűek, büszkék, inkább az élvezeteket fogják szeretni, semmint Istent,

2019. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
44%

Miért jó melegnek lenni???!!Ez olyan mint,ha egy bikával csinálnád...A nő és férfi kapcsolat a normális.A gyerekeid tömeg számra pusztulnak,persze ez nem érdekel téged,mert mondod:Azok nem éreznek,nem érdekel engem,hogy gyilkolok,mert jó érzés,nekem és az idióták mondhatnak bármit engem nem érdekel,az sem,hogy,kínba jövök még,ha nem is érzem.Azért élünk,hogy élvezzük az életet...



Na,egy szóval kb.ezt gondolod ezekről a dolgokról és lám nem vagy boldog,azokért vagy felbosszantva amiért nem kéne,lásd keresztelkedés.Annyit akartak a szüleid,hogy bejuss a mennyországba,még,ha nem is hiszel.Erre, te mit csinálsz?Dühös vagy rájuk,azért,mert jót cselekedtek veled.Mellesleg,tudom,hogy bosszant ez téged, amit írok.De vajon miért bosszant?Esetleg azért,mert ez az igazság,hát de kérdezheted:Hiszen az igazság,miért fájna nekem?Azért,mert a lelked mélyén tudod,hogy te rólad beszélek és te rosszul döntöttél,de nem akarod elismerni,hogy rosszul döntöttél.Hiszen a jó,az okozhat igazi bajt neked.Nehogy,félre értés essék,nem a megalázásod a cél.Avval,hogy bosszantalak,azt akarom,hogy igazi boldog légy Jézus Krisztusban,mint ahogyan én már erősen haladok a cél felé,amit remélem el is érek veled egyetemben.Eleinte,nekem is fájtak Jézus szavai,de azután,rájöttem,hogy azok a boldogsághoz vezetnek.Én is parázna voltam,igaz nem meleg...Higgy nekem,Jézus tudja az igazságot és a jót!Szeresd a szüleidet,mert jót akarnak neked.Remélem meggyőztelek és ha kérdésed lenne bátran írj priviben és segítek neked lélekben :-)

2019. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"Miért jó melegnek lenni???!!Ez olyan mint,ha egy bikával csinálnád...A nő és férfi kapcsolat a normális.A gyerekeid tömeg számra pusztulnak,persze ez nem érdekel téged,mert mondod:Azok nem éreznek,nem érdekel engem,hogy gyilkolok,mert jó érzés"


Ha valaki meleg, annak hogy lesznek gyermekei? Nem tudtam, hogy már férfi-férfi kapcsolatból is születnek gyerekek.

2019. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

De igenis érdekelnek a jogaim és

"nem hiszel Istenben sírás és fogcsikorgatás lesz a vége"

Gonosz szellem mondja ezt.

2019. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
#43 A sperma a gyerekeid sokasága és azok élnek valamilyen formában csak fejletlenül.Evvel meg konkrétan megöli mindet,hogy olyan helyre mennek ahol még csak el se kezdhetnek fejlődni...
2019. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
#44 A bibliában benne van ez a mondat.Az már más kérdés hogyan értelmezzük,de ez lesz a vége,ha nem hagyja abba és erről akarom figyelmeztetni.Nem véletlen teremtette Isten a nőt és a férfit.Avval meg,hogy azt mondod erre,hogy csak gonosz szellem írhat ilyet,kb.olyan vagy,mint amilyenek a farizeusok voltak.Egyébként az a mondat amelyben a sírás és fogcsikorgatás szerepel nem csak szenvedést jelenthet,hanem végső halált és pusztulást.Melyik felekezet,mit vall...Az pedig gonoszság volna,hogy figyelmeztetem az igazságra?Isten azt akarta,hogy féljünk tőle,de közben szeressük.Ha ezt cselekedjük megjutalmaz ezeríziglen,de, ha nem, megbüntet minket három - és negyedíziglen.Válj jóvá életmódban,légy az Úrral.
2019. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!