Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki tehet így a tulaj gyerekkel?

Ki tehet így a tulaj gyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok áprilisban lejárt a szerződésünk...... azóta állandóan más összeget kér el ami bizonyítható mert utalva fizetünk...

Paromnak 3 hónap kényszer leállás volt így csúszni fogunk kb 1 hetet a fizetéssel erre annyit mondot hogy oké de akkor pakoljunk és menjünk....

Ilyet törvényesen megtehet?????



#albérlet #kiraknak
2019. aug. 4. 19:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az okosságot meg kapta a pénzét reggel plusz 30e oda nyomtam neki melle és közöltem hogy döntse el ad e végre uj szerződést vagy menjek a NAV-hoz : D

Már itt a 2 éves szerződés......

2019. aug. 6. 10:23
 22/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem elég, hogy nem fizetsz időben, még te fenyegetőzöl a NAV-val?!

Úgy rúgtalak volna ki egy ilyen kijelentésre, hogy csak úgy repülsz!!!!!!!

2019. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%
* a 30ezredet meg utánad dobtam volna!
2019. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Khmm csak halkan mondom 10.-e a határidő hanyadika is van ma????? Nyomorék
2019. aug. 6. 10:59
 25/32 A kérdező kommentje:
4 nappal előbb össze kapartam neki a sz@ros pénzét...
2019. aug. 6. 11:00
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Te szegsz szerződést és te akarsz menni a navhoz? :D Én már áprilisban kivágtalak volna, aztán ott eszetlenkedsz ahol akarsz onnantól.
2019. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Én szegek szerződést????? Minden hónapban más összeget kert el!!!!!! Mikor a számlákat külön fizetem 😃
2019. aug. 6. 12:44
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én eddig a te pártodon voltam, mert empatikus ember vagyok és kompromisszumképes.

Bérbeadóként adózom is. Nem azért mert mintaállampolgár vagyok, hanem ebből élek és jobb a békesség, de ezt egyetlen bérlőm sem tudja, vagy nem tudja, mert ez az én dolgom.

Ellenben, ha csak egyik is utalást tenne a NAV-ra, azaz fenyegetni, vagy zsarolni próbálkozna, azonnal felmondanék neki.

És nem azért, mert félnivalóm van a NAV-tól, hanem azért mert ilyen emberrel semmilyen kapcsolatban nem vagyok hajlandó állni, vagy évekig együttműködni.

Ez a múltrendszerbéli házmestertempó - bejelentlek, feljelentlek, besúglak mentalitás - számomra elfogadhatatlan.

2019. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy kitesznek szépen.
2019. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
80%

teljesen egyetértek a 28-assal, én is kidobnám az ilyen bérlőt, de azt is aki a kölykére hivatkozva nem fizet


nem mellesleg, nincs olyan, hogy kényszerleállás egy munkahelyen...a munkáltatónak foglalkoztatási kötelezettsége van, persze, csak, ha nem feketén dolgoztok...szóval ne pofázzatok nagyon, mert nektek is van bőven félnivalótok a navtól!

2019. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!