Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakótárs kérdés: piti ügy...

Lakótárs kérdés: piti ügy vagy szóljak újra?

Figyelt kérdés

Már szóltam az illetőnek, ha megszáradtak a ruhái, vegye le a szárítóról. Mindketten egyetemisták vagyunk, ő hazamegy hétvégére, én nem. Én ekkor mosok. Órái után már nem jön haza, azaz itthagyta nekem a cuccait, szedjem le, ha kell a szárító.

Oké, nem egy nagy meló, nem tart sokáig leszedni, de neki se tartana. Szeretném, ha maradna a jó viszony, de nekem biztos nem lenne pofám, főleg, ha már megkértek, hogy a ruháim leszedését másra hagyjam.

(A szárító nem is közös, hanem a sajátom, csak megengedtem a használatot.)


2019. szept. 27. 09:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hanyag, lusta lakótársad van, aki helyett eddig mindent megcsinált az anyja. Legkésőbb szerda este már leszedhette volna a szárítóról a ruháit.

Kérjed meg, hogy máskor ezt ne csinálja. (Nem vagy a szárnysegéde sem a csicskája).

2019. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Marpedig sztem leginkabb az lenne celzasertekű ha leszedned a ruhait es csunyan hanyagul összevissza dobnad le vhova, pl az ágyra. Ennek sztem senki se örül es talan észbe kapna.
2019. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos sok évi kollégium és lakótárssal élés után is azt tapasztalom, az egyedüli ami működik az a teljes szeparáció az utolsó kiskanálig.


A ruha ledobálással az a baj, hogy utána garantált lesz a bosszú vagy a rossz viszony. Nekem volt olyan lakótársam aki elhúzott hétvégére és ott hagyta a penészes kajáját. Betettem az ajtaja elé, hogy vegye észre magát. Rá pár napra pedig a mosatlan poharamban találtam a levágott körmeit és még neki állt feljebb, mikor kérdőre vontam hogy ez mégis mi a k..va f..szom.

2019. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!