Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérleti csalás, van itt...

Albérleti csalás, van itt olyan, aki találkozott vele?

Figyelt kérdés

Nem személyesen, de van itt, aki belefutott Istella Csabába?

Nem létező albérletekkel, meg nem létező fesztiváljegyekkel csalt ki pénzt emberekből, nem keveset.

Találtam a neten bejegyzéseket, mait is, de törölve lett, több ügy is kapcsolódik a nevéhez, több éve.

Valakinek volt hozzá szerencséje? (Illetve inkább szerencsétlensége....)



2020. jan. 27. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebookon albikeresős oldalakon vagy Pesten hallottam-ba rakd ki, ott többen olvassák.
2020. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont azért írtam ki, mert az albérletes csoportba facen megjelent egy bejegyzés róla, ahol kiderült, hogy több embert átba.szott. Én is köztük vagyok. Körözik.

Erre látom, törlik a bejegyzést, feltételezem, mert meg lett osztva a képe meg a neve, és hát ugye a személyiségi jogok.... Már reagálni se tudtam.

2020. jan. 30. 14:03
 3/4 Anit Anit válasza:
Én 3 éve feljelentettem, már akkor 90+-os károsult volt a rendőrségi aktákban. Még mindig árulja a jegyeket? :D
2020. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mocskos alávaló csaló és legújabban már zsarolási ügyei is vannak. Én 5-6 éve futottam bele de már akkor rengeteg ügye volt. Viszont tavaly még a tatabányai rendőrség körözte szóval valószínű boldogan éli világát a több 100 átvert ellenére és valószínű összegyűlik még pár 100 újabb mire leültetik talán 1.5 évre melyből egyet fog leülni hiszen jó lesz a magaviselete. Aztán 8-10 évig megint eléldegél a dolgaiból megint átver pár 100 embert és megint leül 1 évet.

Köszönjük a rendőrség alázatos munkáját!

2021. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!