Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Önkormányzati lakás kérése 2...

Önkormányzati lakás kérése 2 gyerekre?

Figyelt kérdés
Jelenleg önkormányzati lakásban élek apukámmal, van egy 3 éves kislányom és most várom a második kislányt. Egy 50 négyzetméteres, papíron 1 szobás lakásban. A gyerekek apukája nem hozzánk van bejelentve. Eddig mig nem voltam terhes, próbáltam másik lakást igényelni, mert sajnos apukámmal borzasztóan rossz a viszonyom, de érvből elutasittak, mondván nincs lakás, amik vannak, azok állítólag nem lakható állapotúak. Szerintetek érdemes újra megpróbálni? Mit tehetnék ezügyben? Köteles a hivatalnak másik önkormányzati lakást adnia? A lakás mint írtam 1 szobás. Ha nem, akkor mihez kezdhetnék? Kérek mindenkit hogy kíméljenek a rosszindulatú kommentektől...Családsegítő esetleg tud segíteni? Papiron a párom 4 órába dolgozik, igazából 8 órába. Így papiron 80 ezret kap. Tehát albérletbe nem tudunk menni.. Előre is nagyon szépen köszönöm aki tud segíteni!!
2020. ápr. 21. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nemvköteles! Nagyon keves a lakható önkormis lakás, és nálad sikkal jobban rászorulóknak sem jut automatikusan. Sajnis az nem érv, h nem jössz ki apáddal...
2020. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is ez az érvem! Hanem 1 szobás a lakás,penészes, dohos, és mint írtam második gyermekemet várom.....
2020. ápr. 21. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
4-5 gyerekesnek se adnak.
2020. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell pályázni, hátha egyszer sikerül. Egy ismerősöm is ezt csinálta, ő már idős, ketten laktak a pátjával egy lepukkant, pici önkormányzati lakásban. Több év próbálkozás után végül kaptak helyette egy új építésűt, de ehhez szükséges valamennyi biztos jövedelem (nem tudom, mennyi), hiszen a bérleti díjat fizetni kell valamiből.
2020. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Hármas írja jól, 3 gyerekkel is 4-5 évet kell várni.
2020. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem... Köszönöm szépen
2020. ápr. 21. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi a fészkes bús fenének kell penészes, dohos, pici önkormányzati lakásba úgy gyereket vállalni, hogy az apuka még csak nem is tud veletek élni? Tudom én hogy nem ilyen válaszokat vársz, de a világon senki sem fog neked a két szép szemedért lakást adni, akkor se ha 15 gyereked van. Komolyan ilyen naív mindenki?
2020. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked mi a fészkes fenéért nem tanítottak jó indulatot a szüleid? Nem maga a lakás dohos te okos, hanem a lépcsőház! Gondolom ezt is jobban tudod..

Remélem neked nincs gyereked...gondolom egy rosszindulatú ember vagy.

2020. ápr. 21. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
A 2-esben azt írtad, h a lakás penészes és dohos...
2020. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

"Nem maga a lakás dohos te okos, hanem a lépcsőház! Gondolom ezt is jobban tudod.."


Bakker, hát te írtad hogy dohos :D Istenem, mi lesz azzal a gyerekkel...

Ez nem jóindulat kérdése: mi a francért kell a semmibe beleszülni két gyereket? Magadat egyáltalán el tudnád tartani? Gondolom nem, akkor meg minek még két éhes száj?

2020. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!