Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tegnap este tudtam meg, hogy...

Tegnap este tudtam meg, hogy eladják az albimat és nekem nincs hova mennem, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Tegnap írt a lakás tulaja hogy eladja a lakást, így nekem mennem kell. Az a szép hogy február közepén költöztem ide, és már megint mennem kell. 2 év alatt ez lesz a 4. költözésem 😢

De a helyzet, hogy egyszerűen nem tudok egy szobát kibérelni sem, mert oda is 2 havi kaukciókat kérnek, plusz arra a hónapra a bérleti díj. :(

Nem tudom hova menjek, hogy ne kerüljek utcára. Munkahelyem is megszűnik a hónap végén, de így meg semmi értelme beadni önéletrajzomat, mert fogalmam sincs lesz e hol aludnom majd.

Teljesen elegem van már az életből, hogy ennyire kilátástalan, képlékeny az egész életem. Nem tudom mikor villan fel a telefonom egy rossz hírrel... :/ Annyira bele fáradtam már. Nincs semmi egzisztenciám, hogy legalább az nyugságot adjon. :/ Nem tudom mi lesz most, jelenleg frontint szedek, de ez csak arra jó, hogy legalább 3 órát aludni tudjak.



2020. jún. 17. 12:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A felmondási időd minimum 30 nap, ezt még törvény is előírja, ha nem készült szerződés.

A kaucióra meg vegyél fel gyorskölcsönt ha nincs tartalékod, amennyiben bejelentett munkahelyed van.

2020. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!