Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A mai világban sokan vannak...

A mai világban sokan vannak akik albérleti gondokkal küszködnek?

Figyelt kérdés
Tehát nincs elég pénzük albérletre,olcsó kellene de mégis tökéletes.
2020. nov. 25. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az az érzesem, hogy mindenki ilyet szeretne. Virustól és aktuális gazdasagi helyzettől függetlenül. Legyen a lakás új vagy újszerű, tip-top állapotban, de olcsón. Minden ilyen hirdetést, ami nem felel meg ezen kriteriumoknak facen savazzák a bérlőjelöltek. Ha drága, akkor azért, mert a tulaj szemét, nyerészkedő. Ha olcsó, de nem felújított, és régi butorokkal van berendezve,akkorazért, hogy hogy képzeli ezt a tulajt, ez egy putri, a bútorok nagymama-korabeliek, stb. Szóval ami kéne az újszerű vagy új kipattimtott lakás modern bútorokkal minél olcsóbban. Max 1000 ft/nm-ért. Na,olyan nincs.
2020. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván szeretne mindenki minél olcsóbban minél jobb körülmények között élni.


Sajnos sokszor az ár nem jár együtt minőséggel, ugyanannyiért adnak egy lepukkant szart is mint egy jobb albérletet.


Viszont azt sokan elfejeltik, hogy az albérlet kiadás nem jótékonyság, és sokan érthetően úgy lövik be az árat, hogy ne a legszakadtabb putrisok akarják oda belakni magukat.


Én is nézem a hirdetéseket és vicces, amikor belvárosi, felújított, tényleg szép és igényes, de nem is drága hirdetésekre mindenféle "aljanép" jelentkezik és első kérdés hogy 3 gyerekkel meg 2 lakótárssal költözhető-e a 1,5 szobás kis lakás.


De fordítva is akadnak viccesek. Például mikor 60+ ezerért hirdettek 6-8 nm-es "szobát" ami egy alapvetően jó állapotú 2 szobás lakás konyha melletti kamrája volt. És komolyan a "szobába" a konyhán keresztül lehetett csak bejutni és egy légudvarra volt kis lyuk ablaka.

2020. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Elég sokan vannak igen. Vasárnap közzétettem egy hirdetést, újépítésű másfélszobás igényes belvárosi lakásról 150 ért, azonnal jöttek a nevetős fejek, hogy milyen pofátlanul drága. Hétfőn kivették.

Amíg vannak olyan bérlők akik megfizetik a lakást, addig nem fognak olyan mértékben csökkenni az albérletárak, hogy az ilyen "semmi se elég szép, de csak 60 ezrem van havonta" emberek gond nélkül lakást találjanak.

2020. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokan vannak igy ezzel.

En is voltam olyan cipoben hogy keveset kerestem de az alberlet a fizetesemhez kepest nagyon sok volt.

A piac ugy alakitja hogy ha van olyan aki megfizeti akkor kiadjak dragan.


A baj az hogy videken keresel 130-140-et, az alberlet meg 70.

A fovarosban tobbet keresel de az alberlet 100 felett van.

2020. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!