Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek mekkora nettó...

Szerintetek mekkora nettó fizetéssel lehet Budapest pesti oldalán albérletet fenntartani, ha gyerek is van és az autóról se lenne jó lemondani, amin még ott a hitel is?

Figyelt kérdés
Két szoba lenne a minimum, de 3 lenne az ideális: egy nappali, egy háló és egy gyerekszoba.

2021. jan. 18. 03:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Most válok, apjuk másik városba költözött olyan másfél órányira. Így nem mentem bele ebbe a felemás felügyeletbe - pedig apjuknak eszébe jutott -, hogy a gyerekek (ovis és sulis) ide-oda ingázzanak, reggel 5-kor keljenek és ne legyen semmi haveri találkozó meg esti edzés és egyéb különóra, mert most apás hét van. Ha apjuknak annyira fontos, hogy gyakrabban lássa őket, én nem tiltok semmit, de oldja meg, itt is kapott volna albérletet, akkor találkozhatna velük bármikor, csak ő nem ezt választotta.

Ha meg egyedülálló leszel, akkor bizony le kell küzdened az ügyintézésektől és pénzügyektől való fóbiáidat. Bízzál kicsit, 2021 van, nem járkálhatsz örökké készpénzzel, muszáj felfejlődni a digitális világhoz. És nem olyan ördöngösség, ha valamivel mégsem boldogulsz, bemész az ügyfélszolgálatra és megcsinálják helyetted.

2021. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%
Ismét egy példa, mikor életképtelen emberek akarnak felnevelni életképes gyerekeket.
2021. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdező azóta mi újság?
2021. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Semmi, ő nem hozza szóba a válást, én nem erőltetem. Amúgy nem gondolom magam életképtelennek, huszonéves korom óta fenntartok egy 160-170 nm-es családi házat úgy, hogy pár év alatt halt ki a családom, ott voltak a kutyák, nem húzhattam csak úgy el egy 50 nm-es panelbe. Semmi fóbiám nincs a hivatalos ügyintézéssel kapcsolatban sem, semmi gondot nem okoz az adóbevallás elkészítése, mai napig én csinálom, nem fogadom el automatikusan a NAV verziót, csak egyszerűen amit lehet, leadok, mert a munkahelyen épp elég hasonló teher van rajtam. Pár éve leültünk átbeszélni a kiadásokat, akkor láttam, hogy tényleg ennyire elég a fizetésünk, ezért bízok meg benne, de időről időre felmerül a fejemben, hogy lehet, hogy kézbe kéne vennem itthon is a pénzügyeket. Az biztos, hogy egy világ omlana össze bennem, ha átverne, ezt még most sem tudom feltételezni.
2021. márc. 8. 12:11
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi sem tudjuk, hogy a férjed átver-e vagy sem, de nem árt ha a mostaninál jobban belelátsz majd a pénzügyeidbe.
2021. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!