Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy lehet kirakatni ilyen...

Hogy lehet kirakatni ilyen albérlőt?

Figyelt kérdés
Egy csendes környéken folyamatos kutyaugatás van, mióta ezek ide költöztek. A tulajdonossal nagy barátságban vannak. Minden hétvégénk arról szól, hogy azt hallgatjuk, ki van náluk. Kutyás albérletként adja ki a tulaj, az előző albérlők 3 kutyával jöttek, de azok legalább barátságosak voltak, ezek nem de a kutyájuk se. Reggel már 7 óra előtt kiengedi a kutyát, hadd szagoljuk az ürüléket meg a húgyszagot. A gyerek nem tud már aludni, ahogy a kutyái trappolnak meg ugatnak. Hajnalban elkezd velük labdázni, azt hallgatjuk, ahogy a kutyák gyűrik a focilabdát, lihegnek, morognak. Mikor beköltöztek, a gyerekem össze akart barátkozni a kutyákkal, még neki állt feljebb, mikor a kutyák majdnem megharapták.Ki se merem engedni a saját házam udvarára mert nem tudom mikor engedi ki a két németjuhászt, amiket egyébként a lakásban tart. Kértük, építsen kenelt ha már ekkora kutyákat tart, de szintén ő ordítozott velünk. Most 2m palát tett a kerítésre, ami rákkeltő. Szagoljuk a cigiszagot, a kutyaürüléket, most már nézzük a palát is. Kilehet ezeket lakoltatni valahogy? Már elegünk van abból, hogy nincs nyugalmunk két takony kölyök miatt

2021. jan. 26. 07:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem. Ha 2 külön udvar van, akkor mi a probléma?

Csináltass nagyobb kerítést.


Szerintem itt ti vagytok az összeférhetetlenek, nem a "senkiházi" albérlők, akiknek amúgy ugyanannyi joga, mint egy tulajdonosnak vagy egy jelzáloghitelesnek adott esetben ;)

2021. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/113 anonim ***** válasza:
92%

Tehát a szomszéd a saját (albérletének) udvarán kutyákat tart, családi házas övezetben. Azt írod, nem lakásba való... De hát kertes családi házban tartja... Meg ne viccelj már, hogy a szomszéd udvarán lévő kutya olyan büdös, hogy te nem tudsz otthon megmaradni. A mi szomszédunkban is van kutya, sosem éreztem a szagát.

Húzz fel a kerítés elé valami elválasztót, hogy ne lehessen átlátni, akkor mindenkinek nyugta lesz.

2021. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/113 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy rettegésben él a kislányom, nem tud koncentrálni az óráin, nem tudja kipihenni magát. Hogy nem tudjuk kipihenni magunkat mi sem, mert az ablakunk alatt ugatnak a kutyák.

Az a probléma, hogy az egészségre ártalmas ez az állapot, a kutyaürülék meg a vizelet. Hogy kirohadnak a növényeink és a rákkeltő pala miatt is veszélyben vagyunk. Egyszóval hogy nem tud alkalmazkodni és zavar

2021. jan. 27. 06:40
 24/113 anonim ***** válasza:
62%
Költözzön el
2021. jan. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/113 anonim ***** válasza:
84%
Te nem tudsz alkalmazkodni és te zavarsz másokat! Szerintem is költözz el!
2021. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/113 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon nekimentetek a kérdezőnek, pedig mindig kettőn áll a vásár. Az biztos, hogy túloz, mert ez egyértelműen lejön a kommentjeiből, viszont én azokat a kommenteket se értem, amik ennyire védik a kutyákat. Rengeteg kutya igenis idegesítő és nem nevelnek meg, nem tartanak megfelelő körülmények között. Nemcsak videken, elég a kertvarosig menni, ki vannak rakva a kertbe és annyi a törődés velük. Igenis lehet zavaró a piszkuk, az ugatásuk, ami miatt teljesen jogosan lehet szólni. Sztem békés úton, a szomszéddal beszélve kell ezt rendezni, ha nem megy, akkor a tulajhoz kell fordulni, más opció itt nem nagyon van.
2021. jan. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/113 anonim ***** válasza:
69%
#26: Igen, csak nála a békés út az ordibálás, rendőrök kihívása a szomszédhoz, és hogy a jegyzővel akarja elvitetni a kutyákat. Én kérek elnézést, hogy emiatt nem simogatom meg a buksiját
2021. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/113 anonim ***** válasza:
31%
Azzal kezdtem, hogy túloz és nem jó a hozzáállása. Attól még lehet igaza neki is, sztem nem kellene egyértelműen beállni az egyik oldalra, olyan sosincs, hogy csak egyik fél hibás.
2021. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/113 anonim ***** válasza:
75%

Ha a kislányod retteg a kutyáktól (akikhez mellesleg oda sem tud menni), akkor vizsgáltasd ki, mert valami nem stimmel vele, pláne ha emiatt koncentrálni sem tud a suliban!


Mitől ártalmas az egészségdre a kutyaszar, amit mellesleg a TE ELMONDÁSOD SZERINT is összeszednek?

Baromi jó orrod lehet, ha az összeszedett kutyaszarnak érzed a bűzét. A kutyapisiben pedig nincs ammónia, ergo azt sem érezheted, kivéve ha átlag feletti a szaglásod.


Én is sokszor felkelek szombaton 8 előtt, mert a szomszéd kölke kint visítozik a kertben. Jelentsem fel?

A te gyereked visítozására sem kíváncsi senki, mégis el kell viselnie mindenkinek, akkor viselj el te is másokat!


Szerintem fejezd be a kötekedést másokkal és mások kukkolását is, mert egyszer emberedre akadsz és valaki jól szájba fog verni. Aztán majd rohangálhatsz a rendőrségre.

2021. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
93%

Ezt még mindig nem értem... A szomszédban vannak kutyák, kerítéssel elválasztva és a kislányod így is rettegésben él? Fura... Mondjuk remélem ti mindig minden esetben csendben vagytok és soha semmilyen életjelet nem adtok magatokról a szomszédoknak :))

Az ugatásra hivatkozva talán lehet csendháborítással élni, mást nem tudok.

2021. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!