Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 29 évesen haza jöttem Angliábó...

29 évesen haza jöttem Angliából, hogy vissza menjek az egyetemre. 4 évet éltem kinnt, szépen félre tudtam rakni, de azért rendesen felálltam a székből az albérlet árak láttán, főleg hogy Londonban az ár azonos.. Hát ez mi?!

Figyelt kérdés

Egyetemet végeztem, de hobbi szak volt. Már akkor is külön éltem Pesten, de akkor ismerősnél és olcsó is volt a szoba. Utána kimentem Angliába, rendezvényeken dolgoztam, közben ha nem dolgoztam, tanultam otthon, most pedig itthon programozóként dolgozok és jövőre vissza megyek az egyetemre programozást tanulni (elte-programtervező informatikus, esti - c szakirány), Szüleimhez jöttem vissza jelenleg (1 órára Pesttől), s terveztem hogy most felköltözök Pestre, de várok míg az egyetem elkezdődik. Ezek az árak hihetetlenek. Kinnt a minimál bér éppen 500e nettó forint. A garzon, ami ráadásul nem kicsi, Londonban 160eFt(400 font)


[link]


Az itteni albérlet árával azonosak. Hasonló albérletet körülbelűl annyiért találnál Budapesten. Szóval igen, kicsit most hátast dobtam. Nem is igazán kérdés ez, csak ki szerettem volna írni magamból. Tudom, hogy vissza megyek külföldre, Amerika vagy Ausztrália akár Kanada, vagy Anglia.. Ki tudja még, de biztos nem itthon... Ezek az árak, ilyen minimálbérrel.. Pofátlanság ne továbbja. Akit megzavartam, elnézést kérek.


További szép estét nektek!


2021. febr. 23. 21:21
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
92%

16: ja-ja.😂😂😂


Egy kis Háry János ez a kérdező.🤣

2021. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
20# Értelek titeket, abszolút igazatok van, messze van és double room is. Rossz példa volt a link, távolságban is. Ettől függetlenül 30/40 perc ellenében tudsz találni studio-t 500 fontért, ami még mindig bőven megéri. Csupán nagyon meglepett, hogy a minimálbérrel szemben, mennyibe kerül manapság egy kiadó albérlet itthon. Ez lett volna a "kérdésem" fő mondanivalója.
2021. febr. 23. 22:03
 23/47 A kérdező kommentje:
21: Nyílván viccből mondtam na :D Mint mondtam korábban, bocs!:D Lusta volt a google keresésem xD
2021. febr. 23. 22:04
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Kamu vagy, nem voltál te pomázon se, nemhogy londonban!
2021. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
22. Tán kötelező minimálbérért dolgizni? Vagy te magadat csak annyira taksálod?
2021. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Érden, szigetszentmiklóson, üllőn, vecsésen, gyálon 30-40 ezerért kapsz szobát....


Ezek kb olyan távolságra vannak a belváristól, mint a linkelt angol szoba.

2021. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
80%
Büszke vagyok rátok, szerencsére egyre kevesebben válaszolnak "értelmesen" az ilyen kamukérdésekre.
2021. febr. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Na, hat azert a vegere csak kiderult, hogy igazabol nem is Volgakat, nem is Moszkvaban, es nem is osztogatnak :)
2021. febr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ingatlanos troll, aki gerjeszteni akarja mindig a hangulatot.

Neked kérdező elmeorvos kellene.

Nemigen jártál te a szomszéd faluban sem, max álmaidban..

2021. febr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Érden szoba:


[link]


Ingatlan.com-on minimum 70e a szoba. Jófogáson minimum 50e. Ezek olyanok is, nem szívesen költözne oda senki. Ettől függetlenül, mint mondtam, ez nem trollkodás. Attól függetlenül zoopla-n található 500 fontért studio Londonban. Utazni kell, nyílván. Az hogy a zoopla-nál a hírdetés rosszul volt felrakva, sajnálom. Nekem volt ismerősöm aki 450ért kapott studiot régen. Ismerősön keresztül, de el van benne azóta is. Számomra az a furcsa, hogy sok ingatlanosként dolgozó, ingatlannal rendelkező embernek nincs jobb dolga de lenyomni az embert itt gyk-n, nehogy a kis "pici" bevétele a lakásából/házából kevesebb legyen mert eggyel több ember van aki felszólal. De nem véletlen, hogy egyre több és több és több fiatal megy el évente. Magam részéről, ha nem lenne olyan drága kinnt az egyetem, ott végezném. Viszont gazdaságilag sokkal jobban megéri nekem itt. Bocsánatot kértem, nem egyszer, ami nem az én hibám volt, hogy rosszul lett kiírva zoopla-ra a hírdetés. De ezt nem vetted figyelembe 29#, helyette elmeorvost ajánlottál nekem. Sok szerencsét az életedhez, biztos igazán értelmes ember lehetsz a valóságban. Hali! :)

2021. febr. 24. 08:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!