Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 29 évesen haza jöttem Angliábó...

29 évesen haza jöttem Angliából, hogy vissza menjek az egyetemre. 4 évet éltem kinnt, szépen félre tudtam rakni, de azért rendesen felálltam a székből az albérlet árak láttán, főleg hogy Londonban az ár azonos.. Hát ez mi?!

Figyelt kérdés

Egyetemet végeztem, de hobbi szak volt. Már akkor is külön éltem Pesten, de akkor ismerősnél és olcsó is volt a szoba. Utána kimentem Angliába, rendezvényeken dolgoztam, közben ha nem dolgoztam, tanultam otthon, most pedig itthon programozóként dolgozok és jövőre vissza megyek az egyetemre programozást tanulni (elte-programtervező informatikus, esti - c szakirány), Szüleimhez jöttem vissza jelenleg (1 órára Pesttől), s terveztem hogy most felköltözök Pestre, de várok míg az egyetem elkezdődik. Ezek az árak hihetetlenek. Kinnt a minimál bér éppen 500e nettó forint. A garzon, ami ráadásul nem kicsi, Londonban 160eFt(400 font)


[link]


Az itteni albérlet árával azonosak. Hasonló albérletet körülbelűl annyiért találnál Budapesten. Szóval igen, kicsit most hátast dobtam. Nem is igazán kérdés ez, csak ki szerettem volna írni magamból. Tudom, hogy vissza megyek külföldre, Amerika vagy Ausztrália akár Kanada, vagy Anglia.. Ki tudja még, de biztos nem itthon... Ezek az árak, ilyen minimálbérrel.. Pofátlanság ne továbbja. Akit megzavartam, elnézést kérek.


További szép estét nektek!


2021. febr. 23. 21:21
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
51%
30: A linken az első találat egy 50 nm-es önálló lakás 60-ért.
2021. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
#28: abszolút találó! :-DDDD
2021. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

31: te meglepődtél, hogy a kérdező még google-keresésre is alkalmatlan? :-DDDD


Mondtam én, hogy még Pomázig se jutott el....

Az meg hogy egyetemre járt, 100%-ban KIZÁRT.

2021. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

#29: jaaa, hogy ez ugyanaz a hülye ingatlanos troll, aki más kérdésekben meg azt vizionálja, hogy összeomlik az albérletpiac, meg felére csökkennek a lakásárak....???


Valami újabb agylövést kaphatott, hogy most meg nemzethalált .. izé.....

londoni árszintet vizionál...??? :-DDDDDD

2021. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
31: azaz, ha ketten kiveszik, az szobánként 30ezer forint. Helyben vagyunk. Pont ennyit írtam tegnap.
2021. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan teljesen világos, hogy trollkodik, a 10 vagy 25perces belvárosba autózásához "feledékenységből" nem említette a napi 15 GBP behajtási díjat!


[link]


Ami ugye rögtön 300 font pluszt jelent az 500 font bérleti díjhoz....


Na akkor miről is beszélünk...?????

2021. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
2021. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent össze lehet hasonlítani, te most kiragadtad a szállásköltséget. Ha mondjuk a cigiárakat hasonlítanád akkor teljesen más lenne a leányzó fekvése, de természetesen ez is csak egy kiragadott példa.


Ha nem kamu lenne a kérdés és tényleg dolgoztál volna angliában akkor 4 év után nem albérletbe jöttél volna haza hanem sajátba, de értjük hogy nem akarod elkötelezni magad idehaza viszont nem is az albérlet árakat nézegetnéd, főleg nem a szobabérlés felé orientálódnál főleg ha suli mellett az IT szektorban dolgoznál akár csak részmunkaidőben.



Ezek mellett miért fáj neked egy ugyanolyan lakás bérlése ugyanannyiért pesten? Ha neked szar akkor legyen az másnak is?

Irigy vagy és kicsinyes, ez mellett megrögzött hazudozó.

2021. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
35%

"

A jelzett szoba...az oxford streettől, egy órányi tömegközlekedés."


Én jóval olcsóbb szobát tudok neked, ami mindössze kb. 50 percre van Londontól.

Vecsésen.

:)

2021. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
91%
A szomszéd srác bérli a lakást, élt korábban Londonban és Edinburgh-ben is. Neki elhiszem, amikor azt mondja, hogy itt lakást kap annyiért, amennyiért odakinn társbérletben élhet pár pakisztánival együtt.
2021. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!