Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 8.ker népszínház utca milyen...

8.ker népszínház utca milyen környék?

Figyelt kérdés
A lakás nagyon jó egy egyszobás garzon és a ház belül kamerázott meg felvan újítva

2021. febr. 25. 11:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
10es.ja lakni én nem mernék ott
2021. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
43%
kicsit zajosabb, de amúgy nagyon jó. két évet éltem ott, én speciel imádtam. A boltok olcsók, iszonyat sok nemzet konyhája található ott, a török, indiai meg afrikai üzletekben meg rengeteg rohadt jó kaja van, szintén nem horror áron. egyszer sem ért semmilyen atrocitás, én bátran ajánlom
2021. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Borzalmas. Veszélyes, mocskos, zajos. Tele van kisebbségivel, drogossal, bűnözővel, részeggel. Méterenként hányás, hugy, fekvő alkesz, ha nő vagy megnéznek, beszólnak, neked mennek, ha vézna vagy kirabolnak. Késelés is előfordul. Semmiképp nem költöznék oda, se a 8. kerület nagy részére.
2021. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2021. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!