Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megérné egyedül lakni albérlet...

Megérné egyedül lakni albérletben ha már nem bírok a családdal lakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most értem el arra a pontra, hogy már nem vágyok saját ingatlan után hanem csak egy olyan helyre ahol nyugodtan tudnék lakni ezért még az albérlet is opcióvá vált.

Család szokásai is megváltoztak.

Szóval eldöntöttem, hogy külön szeretnék élni és nyugodt életet szeretnék.

Azért vagyok még velük mert azért mégis csak család vagyunk, nagyim szerint is ez az otthon húz vissza, de már semmi nem tart vissza főleg a mostanában rendszeres viták miatt.

Szerintem anyám nem áll erre készen igazán, mivel egyedüli gyerek vagyok ezért nehéz lesz szerintem megszokni, hogy már nem leszek velük.

Viszont tényleg bölcsebb lenne saját lakásra gyűjteni de az nekem vagy 20 év lenne ha jó fizetést fognék ki és úgy gyűjtenék és ez idő alatt szinte biztos hogy bediliznék.

Barátnőm is albérletes, voltam nála, néha jobban szerettem ott lenni mint itthon.

Megérné szerintetek egyedül lakni albérletben ha nem tudok már azonosulni a család szokásaival és magán szférát szeretnék?

Jelenleg még csak tervben van, mert covid miatt nincs állásom de amint lesz megtervezem ezt az egészet.

Meg fogalmam sincs hogy közöljem majd velük, hogy mostantól albérletben fogok lakni.

Biztos kicsit meg lesznek szeppenve de erre azért csak számít minden szülő, hogy egyszer lépnek a gyerekek nem?

Volt már más ilyen helyzetben?



2021. márc. 14. 00:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
8 Azzért mert ép azért sir a kérdező hogy nem tud egy lakásra önerőt se össze gyüjteni. A problémájára egy egyszerü, és visszonylag biztos megoldás.
2021. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Gyenge fizetéssel ha albérletbe költözöl onnan nem igazán fogsz feljebb jutni sose… mondom én aki 6éve albérletbe lakik, keresek havi 3kilót és 6év alatt félre tudtam rakni eddig 500ezer forintot, 26éves vagyok nem járok bulizni meg nem veszek magamnak hetente ruhákat, kajákat is már inkább megtanultam főzni mint hogy rendelgessek minden nap, innen csak a lottóval vagy ha egyszer jókor vagy jóhelyen akkor tudsz feljebb lépni. Vagy tanulni kell még nem késő, engem elküldött apám szakmunkásba utánna leszarták a fejem, nem hogy még iskolát fizetni meg ilyenek
2021. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Vagy a bevált módszerek egyike, pár haveromnak sikerült. Fogsz egy luvnyát akinek háza van vagy anyucival lakik és beköltözöl hozzájuk minden megcsinálsz otthon, anyós kiskeddvence leszel újítgatod a házat kertészkedsz, aztán jólét
2021. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!