Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek a bútorozott,...

Szerintetek a bútorozott, vagy a bútorozatlan albérletet könnyebb kiadni?

Figyelt kérdés
Vidéki, Balaton parti városról van szó.
2021. márc. 22. 21:19
A kérdező szavazást indított:
Csakis a bútorozottat.
Mindenképpen az üres lakást.
Szerintem egyenlőek az esélyek.
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kik a célközönséged. Ha kéthetes, egy hónapos kiadásban gondolkodsz, akkor bútorozott. Ha egyetemisták 1-4 éves váltásban, akkor is bútorozott, bár ha sok lenne az egyetemista ott, akkor egyetemvárost írtál volna.

Ha normál hosszútávú kiadásra gondoltál, akkor a bútorozatlant ajánlanám.

2021. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rövid idöre vagy átmeneti megoldásként keres lakást, akkor bútorozottan, ha valaki tartósan ott akar élni, szivesebben rendezi be a lakást a saját ízlése szerint a saját bútoraival.
2021. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralóknak, diákoknak mindenképp bútorozottat, hosszú távra dolgozóknak, családoknak inkább bútorozatlant, mert ők valószínűbben valahonnan költöznek már cuccal. Hogy gépesítve legyen (mosógép, hűtő, sütő), arra szerintem mindenki számít.
2021. márc. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen hosszú távra tervezem a kiadást.
2021. márc. 23. 07:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha én ki akarnék venni egy lakást 2-3 évre, akkor nem mások (el)használt bútoraiban szeretnék élni, hanem a sajátjaimat használni, amiket én választok ki az ízlésemnek és életmódomnak megfelelöen.

Nekem egy hagyományos szekrényfal nem tetszik, nem tudnám kihasználni, inkább több kisebb szekrényt illetve hasonló használatú bútort szeretek, egy dohányzóasztal nekem fölösleges, helyette feltétlen egy íróasztalra van szükségem, mert azt használom.

A megszokott heverö-fotel kombinációval ki lehet zavarni a világból.

A konyhában meg nekem nem elég a megszokott egyszerü tüzhely, kis hütö, stb, mert rengeteget fözök hobbiból és emiatt megfelelö szintü készülékeket akarok használni.

Ez csak egy példa, hogy nekem gyakorlatilag egy bútorozott lakás esetében az ott lévö bútorokat valahová el kellene vitetni raktározni és helyette úgyis vennék magamnak olyanokat, amik nekem megfelelöek. Éppen ezért csak bútorozatlan lakást keresek, minden más nekem csak sok plusz munka, költség és stressz.

2021. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Hosszabb távra én mindenképp olyat keresnék, ahova vihetem a saját bútoraimat.
2021. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen bútor. A hetvenes évekbeli barna lakkozott fényes , felejtős. Modern szekrénysor, és fa keretes ágy, ahova majd viszem a matracot. Az jó megoldás szerintem.
2021. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem régi, szét keffééllltt kanapét, ágyat, és széteső bútort viszel, akkor jobb a bútorozott. De ha nem akarsz rá költeni, akkor bútorozatlan.
2021. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, célközönség függő. Ha alapból be van rendezve megpróbálhatod azzal együtt kiadni olyan feltétellel, hogy ami nem kell, azt elviszed.

Ha kollégistáknak, turistáknak vagy egyéb néhány hónapos bérlőkben gondolkodsz, akkor rendezd be, de normális, modern bútorokkal.

Ha hosszú távra keresel bérlőt, szerintem a hűtő, mosógép, főleg a tűzhely alap, ezeket is lehet azzal a feltétellel, hogy ami nem kell elviszed. Viszont hosszú távra én is örülök ha vihetem a saját ágyamat, íróasztalomat és a többit, berendezett lakást emiatt nem is igen nézek.

2021. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!