Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pakson van olyan albérlet,...

Pakson van olyan albérlet, ahova lehet vinni kisállatot?

Figyelt kérdés

Tengerimalacot vinnék, tehát nem kutya, macska, ami szabadon császkál és piszkít.

Én eddig nem találtam, de hátha más mást tud mondani.

Ha tudtok írni ilyet, írjátok le az árakat is, pls.



2021. márc. 28. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahol nincs tiltva, oda vihető.

[link]

Ráadásul a kutyától-macskától szoktak tartani, a tengerimalaccal nem tudom mi gond lehetne?

Nem ugat, nem karmol kárpitot, ketrecben végzi a gyűszűnyi pisit, rizsszemnyi kakit.

Szerintem még mesélgetned sem kell róla, ha nagyon tartasz a bérbeadótól, akkor beteszed a szekrénybe amikor jön valamiért.

Bár ezzel nem is foglalkoznak.

2021. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Figyu mindegy csak pénz legyen...mindent lehet.
2021. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A link, amit küldtél első, azon nem talált olyat, bejelöltem a kisállatot, és nem
2021. márc. 28. 14:09
 4/7 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat, remélem, tényleg ilyen egyszerű
2021. márc. 28. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Kérdező!

Rosszul használod a keresőt!

A rendszer szerint, ha nincs konkrétan bejelölve a "hozható", akkor a rendszer automatikusan "nem hozhatónak" veszi.

Ezzel szemben a valóságban, ahova nincs írva a "nem hozható", oda elvileg vihető, illetve megbeszélés tárgya.

De mint mondtam, egy tengerimalac nem az a kategória, ami megbeszélés tárgyát kellene képeznie.

2021. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell kisállat, nincs ott veszélyes sugárzás...
2021. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 29. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!