Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az igaz, hogy ha egy tulaj...

Az igaz, hogy ha egy tulaj nem adózik a bérleti díj után, akkor a bérlőt is megbüntetik, ha ez kiderül?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam, de szerintem ez butaság. A bérlőnek mi köze van ahhoz, ha a tulaj adót csal?
2021. ápr. 14. 08:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én többször is halottam és nem csak ingatlan bérbeadásnál.

Tulajdonképpen a bérbeadónak nem éri meg feketén kiadni mert nem akkora mértékű az adó mint a lehetséges büntetés mértéke, és vitás esetben jogi segítségre sem számíthat de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.


Én mint bérbeadó azt mondom hogy ne vegyél ki ingatlant szerződés nélkül soha. Egy jól megszerkesztett szerződés tulajdonképen mindkét felet védi.

2021. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11 Igen, szakmunkánál szoktak ilyenek lenni. De én lakásbérlésnél ilyet még nem hallottam, szerintem hülyeség pont a bérlőnek így kiszolgáltatnia magát. Egyébként igen, én is úgy gondolom, hogy ez nem érhet ennyit a tulajnak sem, hogy ezzel ügyeskedni akarjon. De hát negatív példa sajnos mindenre van.


Köszönöm a válaszokat.

2021. ápr. 16. 22:14
 13/13 anonim válasza:
Az összes tulaj egy utolsó sz@rházi adócsaló szemét tolvaj g3ci. Mindet feljelenteni amikor csak tudod!
máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!