Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Èrdemes egy lakàst berendezni...

Èrdemes egy lakàst berendezni vagy bútorok nélkül is kiadható?

Figyelt kérdés
Gépesített konyha van.
2022. febr. 21. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Próbáld meg először így kiadni! Ha nem megy legfeljebb akkor keress bele bútort! De ne költs rá sokat. Nézz körül használt bútorok között, a FKFV hulladékudvaraiban is fillérekért juthatsz használható bútorhoz, a FB. tele van ingyen elvihető bútorokkal...
2022. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki a célcsoport. Ha egyetemisták, akkor érdemey berendezni. Ha állandó bérlőkre vágysz, dolgozóknak adod ki, akkor a kevesebb bútor ideálisabb lehet, mert tartós életvitelre berendezkedve szereti a saját dolgaival körbevenni magát az ember.
2022. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, mint bérlőnek a gépesített konyha, gardrob szekrények, klíma a legfontosabb egy bérlakásban.

Eszerint is kerestem. Hosszútávra gardrob szekrények nélkül sem vettem volna ki az albérletet

2022. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem érdemes, mert csak tönkre teszik a bútort. Ki lehet adni bútor nélkül is.
2022. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Én bútor nélkül kerestem mindíg,mivel van egy macskám.Egyszerűbb volt.
2022. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
25%
így van. tönkreteszik. olyat rakj csak bele, aminél nem baj, hogy az édibédi kis cuki pistike beleveri a szöget
2022. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb bútorok nélkül, mert nem tudod elkérni azt az árat bútorozva, amennyi plusz költségbe neked van, ha tönkreteszik.
2022. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Én épp úgy, mint az 5-ös.
2022. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Mi az első albérletünkbe úgy mentünk, hogy részben bútorozott volt. Mosógépet, ágyat, íróasztalt vettünk magunknak, meg egy komódot, mert keveselltük a szekrényt, ami alapból volt.

Ennek megfelelően mikor onnan eljöttünk, az volt a szempont, hogy az ágyunkat és a mosógépünket mindenképp visszük. (Amúgy nem is gondoltam volna, hogy ez mekkora kihívás, a legtöbben baromi rugalmatlanak.) Végül nem sikerült részben bútorozott helyet találnunk, olyan lakást vettünk ki, ahol a konyha gépesített volt, de alapvetően csak a beépített polcok alkották a berendezést. Jó, mondjuk a plafonig érő könyvespolcot imádom. :)

Emiatt kénytelenek voltunk szépen lassan más bútorokat is beszerezni - vagyis ha innen továbbállunk, már bútorozatlant, részben gépesítettet fogunk keresni (legyen konyhabútor meg gáztűzhely és ennyi).


Szóval ha valaki hosszabb távon lakik valahol, szépen lassan elkezdi begyűjteni a saját bútorait, nyilván körülményektől is függően. De ha nem életkezdő fiatalok a bérlők, akiknek még nincs semmijük, akkor a bútorozott lakás inkább hátrány, mint előny.


Egy egyetemistákra kialakított albi persze más, ők sokkal mobilisabbak, a saját bútor csak teher lenne.

2022. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem előbb bútorozatlanul érdemes meghirdetni. Valószínűleg így is lesz olyan, aki kivenné. De mondjuk ha az ember egyetemistának akarja kiadni, akkor már rögtön más a dolog, mert sok egyetemista érthető okokból olyan albérletet keres, ami már úgy-ahogy, de bútorozott.
2022. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!