Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Èrdemes egy lakàst berendezni...

Èrdemes egy lakàst berendezni vagy bútorok nélkül is kiadható?

Figyelt kérdés
Gépesített konyha van.
2022. febr. 21. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok: nem mintha különösebben számítana vagy zavarna, pusztán kíváncsiságból kérdezem, akik lepontozták a válaszom meg tudják indokolni miért tették?
2022. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tényleg attól függ, kinek akarja az ember kiadni.


Felnőttként már jobban szeretnék saját bútorokat, amennyiben hosszú távra tervezek. Mondjuk nálunk elég nehéz albérletben előre tervezni, így tulajdonképpen amúgy sem tudom belakni csak olcsó-mobil bútorokat vásárolok ami költöztethető könnyen.


A bútorozottság is járható dolog, ha nem nagymama öreg bútorai vannak.

2022. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző albérleteimben pont a bizonytlanság adta, hogy igazán túlbútorozva sem volt, de én magam sem bútoroztam csak olcsó, könnyen elvihető bútorokkal.


Mivel tudtam, hogy akármikor dönthet úgy a tulaj, hogy kell neki a lakás én meg mehetek, így nem is tudtam belakni.


Fordítva az sem jó mikor van bútor de szar, használhatatlan. Főleg az ágyak ilyenek, oda dobnk valami borzalmat amin aludni sem lehet.

2022. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

11, Mondjuk mert alapvető lenne, hogy megtiszteled annyira a bérlőidet, hogy nem lomis poloskás bútort pakolsz be, meg szeméttelepi maradékot, mer az occó.

Szokj hozzá a gondolathoz, hogy a lakáskiadás nem csak feneketlen bevétel, hanem biza költeni is kell rá.

2022. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es

Te miről beszélsz?

A Hulladékudvarba olyan patika bútorok vannak amiket simán betennék a saját lakásomba is. Egyszer menj el egybe mielőtt nekikezdesz okoskodni!

Az FB-n található ingyenesen elvihető bútorok nagy része is simán jó állapotú, csak lakáskiürítés miatt szabadulnak tőle. Mi pld. októberben adtuk el az örökölt lakást,de a lakáskiürítésre olyan árakat mondtak a vállalkozók hogy dobtam egy hátast. De az adás-vételi szerződésben az állt hogy kiürített állapotban adjuk birtokba, ezért feltettem az ingyenesen elvihető oldalra a berendezés képeit. Két szoba teljes berendezését vitték el pár nap alatt, és semmi sem volt szemétre való vagy "poloskás".

2022. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!