Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bunkóság rákérdezni a kisállat...

Bunkóság rákérdezni a kisállattartásra, ha ki van írva hirdetésbe, hogy nem lehet?

Figyelt kérdés
Gondolom kutyára vagy macskára gondolnak kisállat alatt többnyire. Nekem meg egy terráriumban tartott, nem kijárkálós hörcsögöm van.
2022. jún. 13. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság.
2022. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, kisállat alatt macskát, kutyát, görényt értenek, nem terráriumi állatokat.
2022. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem bunkóság, de pozitív válaszra ne számíts. Állatszőr és állatszag is kizáró lehet, ami akkor is van, ha terráriumod van. mert, feltételezem, takarítani fogod.

Nálam egy kisméretű akvárium az egyetlen, ami jöhet.

2022. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha ez fontos szempont, akkor én amúgy három-négy naponta cserélem az alom elhasznált részét, ami a hörcsögnek a wc-nek használt fürdőhomokját takarja és az esetlegesen pisis-kakis forgácsot. Illetve a nyers kajamaradékot naponta kiveszem, ha nem fogy el, szóval azt sem rohasztom ott neki nyilván. Meg a fürdésre használt fürdőhomokot szoktam neki leszitálni egy-két alkalommal hetente. Szóval amúgy szőr veszély nagyon nincs.

Egyébként eddig sem én, nem tapasztaltam kellemetlen szagokat a tisztántartott hörcsög mellett, sem a vendégeim, akik nem szoktak hozzá, max ha citromos forgács is van bent, akkor van enyhe citromos-fás illatt.

2022. jún. 13. 15:08
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, te lehet, hogy ilyen vagy, de én, mint bérbeadó, ezt nem tudhatom.

Az állatszőr-allergia nagy veszély, én speciel azért nem engedem sem a terráriumot, sem a ketrecben tartott madarat, mert vannak, akik allergiásak lehetnek minimális mennyiségre is, és én csak így tudom garantálni nekik az állatmentes lakást.

De ez én vagyok.

2022. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Mondjuk abba nem gondoltam bele hirtelen, hogy a szőr az nem csak esztétikai probléma lehet, hanem allergiát okozhat a következő lakónál. De így egyébként érthető szempontok. Na meg látatlanban bárki kamuzhat az állattartási szokásairól.
2022. jún. 13. 16:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság.

De lehet, hogy elutasítja.

2022. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Illatosított forgácsot ne használj, állatkínzás.
2022. jún. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Nem igazán szoktam. Kb egyszer volt bent egy maréknyi az összes többi között, de nem tetszett neki, kerülte azt a részt, szóval azt kiszedtem elég hamar.
2022. jún. 14. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!