Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha szeptembertől az egyetem...

Ha szeptembertől az egyetem kollégiumába költözöm és önfenntartó leszek, az elköltözésnek számít?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, otthon elfajultak a dolgok, nem kapok tiszteletet és magánszférát, illetve irányításmániásak a szüleim.

Albérlethez nem keresek elég pénzt, így csak a koli jöhetne szóba.

Ha magam fizetem a kolit, és az étkezésem és minden kiadásom, akkor valójában hivatalosan is elköltöztem otthonról? Úgy érzem, hogy csak akkor oldódik meg a helyzet, ha nem lakom többé otthon.



2022. jún. 23. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha ragaszkodsz az önfenntartáshoz, akkor igen.

Mert egyébként a nappali tanulmányaid befejeztéig a szülők dolga az alapvető szükségleteid fedezése (étel, lakbér, ...stb)

2022. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
İgen, ragaszkodom, hiszen ha önfenntartó vagyok és nem otthon élek, akkor önálló vagyok, nem szólhatnak bele abba, hogy hova, mikor, kivel megyek.
2022. jún. 23. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
jaja, ott majd drogozhatsz kedvedre amíg van miből :))
2022. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Végülis igen, de ezt csak magadnak bizonygatod. Én is kolis voltam, de hétvégére hazamentem, de voltak akik messzebbről voltak, és csak havonta egyszer mentek haza, és olyan is mint te, h valoszinüleg vmi problémák voltak otthon, és csak 2-3 havonta mentek, vagy ünnepekre.


Igy hétvégén végülis tudsz dolgozni, ha ügyes vagy hétköznap is, és megkeresed magadnak a pénzt.

2022. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mennék haza, illetve a saját városomban van a kollégium.
2022. jún. 25. 08:32
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Kolit csak az kap, aki másik városba lakik. Ha a koli a saját városodban van, akkornincs esélyed bekerülni.
2022. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Koli telítettségétől függ, nálunk is volt példa, h helybeli, illetve 10km -re lakó is kolis volt.
2022. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Ha nem kapsz kolit, akkor várj, 1-2 hónapon belül lesz üres hely. Lehet h be kell menni személyesen a koliba és beszélni az ottaniakkal. Elmondani mi a helyzet és kérni, h szóljanak, ha van üresedés. Ha nem marad otthon cuccod, akkor elköltöztél otthonról.
2022. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!