Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha nincs közjegyző által...

Ha nincs közjegyző által hitelesítve a bérleti szerződés, akkor nem tud kirakni a tulajdonos?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 08:59
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
94%
Te nagyon nem vagy képben, de úgy semmivel.
2022. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
90%

Mindenféle papír nélkül kiraknálak…


Levegős a radiátor??? Légteleníteni kell bakker!

2022. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
95%

Te írtad, hogy nem fogsz fizetni. Akkor mi a terv, levonja a 2 havi díjat, a kauciód úszik, és a továbbiakban elképzelésed szerint??


Plusz ha a kaucióból kell vonni a lakbért, azonnali szerződésbontás lenne nálam, mert a kaució nem erre van, fizetni meg nem vagy hajlandó.

2022. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Már két éve bérlem, úgy gondolom eléggé korrekt voltam vele ezidáig, tisztességesen fizettem! De ő semmit sem csinál a lakásban, ha baj van!
2022. dec. 20. 12:34
 15/51 A kérdező kommentje:
Amúgy már utána olvastam neten, nem rakhat ki még akkor sem, ha nem fizetném hónapokig az albérletet!
2022. dec. 20. 12:40
 16/51 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem tetszik, mondd fel az albérletet, fizesd ki amíg ottvagy, utána lépj le.



Ez lenne a nem c.gány módja a dolgok rendezésenek. Te egy utolsó senki nemfizető élősködő módon akarod ezt "rendezni".


Mellesleg ha nem fizetnél, aznap kapcsolnám ki az összes közszolgáltatást és leszerelném az ablakokat is, hogy na latod, ezt akartad, én most felújítok. Aztán lakj a lakásban ahol ajtó sincs. Gyökér.

2022. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
85%

Aztán majd jössz ide sírni évek múlva mint a minapi kollégád aki most jött rá hogy három a éve késve kifizetett tartozása miatt még mindig BAR listás.

A törvény malmai lassan őrölnek, de a tartozás az tartozás marad.

2022. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Az ő nevén van minden, és ilyen szemétládával ezt kell csinálni
2022. dec. 20. 13:09
 19/51 anonim ***** válasza:
95%

Ha az ő nevén van minden, pont hogy kikapcsoltathatja az áramot, vizet, gázt, mindent :D


Remélem, megteszi, az ilyen suttyókkal ezt kell csinálni.

2022. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
84%
Én biztos, hogy kibacnám a cuccaidat az utcára, aztán zárcserével állok elébe a feljelentésnek, amit majd biztos megteszel az ügyvédi díjakat elnézve, elvégre olyan gazdag vagy hogy egy putri albérletben laksz.
2022. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!