Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha nincs közjegyző által...

Ha nincs közjegyző által hitelesítve a bérleti szerződés, akkor nem tud kirakni a tulajdonos?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 08:59
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
79%

Nincs. Ez nem a szeretetszolgálat. 120ért amúgy sem lehetsz egy igényes albérletben, gondolom valami ócska szrt vettél ki olcsón, aztán meg csodálkozol, hogy kiesik az ablaka.

Biztos nem láttad, mikor kivetted...

2022. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
120 ezer sok
2022. dec. 20. 21:08
 33/51 anonim ***** válasza:
78%
😂😂😂
2022. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Én meg sokkal, de sokkal többet fizetek alberletre.

És fogtam magam, beallitottam a nyílászázokat hogy ne legyen rés, légtelenitettem amelyik kalorifert lehetett, kepzeld, máris jobb a helyzet.

Pár óra es egy csavarhúzó meg nemi akarat kérdése

2022. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
De mivel a kérdező egy vérbeli tahó, egyszerűbb ingyenélő putris cgányként viselkednie mint venni egy csavarhuzót.
2022. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Nem kéne így ledegradálni! Indulatomban írtam, amit írtam, nyilván kifogom fizetni, de ebből elegem van, hogy ő semmit sem csinál annak érdekében, hogy nekem jó legyen.
2022. dec. 21. 15:47
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam, a tulaj nem azért van, hogy neked jó legyen. Kölcsönös üzlet, 120ért árulta, te 120ért kivetted, ergo megegyeztetek.


Innentől kezdve a szerződésben foglaltak a mérvadóak. Gondolom nincs benne, hogy ha te fázol, az mentesít a lakás fizetése alól.

2022. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleged van, mondj fel, és nyugodtan keress másik albérletet.
2022. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értem… miért nem légteleníted a radiatort?


Egyébként meg, te vagy a suttyó, akárhogy nézzük.

Sok a 120ezer? Lehet költözni. Hideg a radiátor? Lehet költözni. Le akar vonni a kaucióból? Remelem le is fog, hiszen ahogy a hozzáálásodat nézzük, a később érkező számlákat nem egyenlítenéd ki.

Az ő nevén vannak a számlák? Mert ha olyan gyökér lennél, hogy a te neveden szereplő számlákat nem fizeted (amit ki is nézek belőled) akkor kikapcsolják az áramot, és addig nem kötik vissza neki, ami TE nem rendelted a számlákat.


Azt olvastad hogy nem tud kirakni? Vicces vagy. Én nagyon szépen állok a lakóimhoz, nagyon sok év alatt pedig háromszor fordult elő, hogy lakok elfelejtettek fizetni. Először szépen kérem, másodjára ultimátum, harmadjára pedig a lift előtt volt minden cuccuk.

Valamiért egyik sem emberkedett, egyik sem akart bíróságra menni, és az elmaradást is rendezték előbb utóbb.


Hidd el, hogy nem te körülötted forog s világ. :)

2022. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
81%

Tán el kéne gondolkodni hogy ha egyetlen válasz sincs ami neked adna igazat akkor tényleg te vagy a sötét.


Tudom, nehéz lehet 70 IQ-val.

2022. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!