Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha nincs közjegyző által...

Ha nincs közjegyző által hitelesítve a bérleti szerződés, akkor nem tud kirakni a tulajdonos?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 08:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Úristen nevetek rajtad🤣🤣🤣. Téged tuti kihasználtak, és jól tették árad belőled a rosszindulat... Több helyen is utána olvastam, már hogyha nincs közjegyző által hitelesítve, illetve nincs kiköltözési nyilatkozat, akkor nagyon nehéz kirakni a bérlőt, ugyanis a törvény inkább a bérlőt védi, ami így normális
2022. dec. 21. 23:19
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

A törvény védhet, ha kirakja a cuccod az utcára.

Majd kap egy bírságot, amit röhögve fizet ki, te meg ugyanúgy utcán leszel.

2022. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem érted. Senkit NEM érdekel semmilyen papír. Nem fizetsz, takarodsz!

Mehetsz bíróságra, aztán a végén meg is botlasz valahol éjszaka.

Jajj, bár nálam lennél bérlő, és velem szívóznál… Hamar rájönnél hogy mennek a dolgok. Nem az első lennél…

2022. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

De érted, elmegy bíróságra, hogy kizárták a lakásából, meg kidobták a cuccait, fizeti az ügyvédet, és majd 2 év múlva kap egy papírt, hogy a javara döntött a bíróság :D

Addig csövezel, vagy mi a hatalmas terv? :D mert visszaengedni senki nem fog a lakásba ott helyben.

2022. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Idézem a privatot amit a rendkívül igényes és értelmes kérdező írt :


"Szétb.sználak kutya g.ci miből gondolod te hogy putris rák a gyomrod"



De ő nem suttyó, á nem. Miért mondunk ilyet :D

2022. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlókat irt nekem is 😃


“Az üzenet:

Rák egye ki a gyomrod te büdös magyar szerinted kitudnál rakni egy cigányt így olyat bele vernék az arcodba, hogy repülne ki az összes fogad”

2022. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért nem ad ki albit kábé senki cigónak, pedig milyen rendes a kérdező is, mi meg mócskóós rászisták vágyunk 😂😂
2022. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak szüleim"


Akkor mehetsz vissza utca helyett anyád sggébe mamahotelezni. Felnőtt férfiként ez biztosan szuper lesz, csak így tovább! 😂😂

2022. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan semmittevő élősködő vagy. Ennyi.
2023. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Én is annak idején egy cigó családnak adtam ki az öröklakásom:nem v szerződés,mert ismerős v-na jól rá is bactam!első,második hónapban fizettek,harmadik hónapban már jaj nem lesz mit ennünk,4.hónapban kirakattam őket a barátaimmal,beteg férjestül,kislányostól cuccostul,mehettek vissza a putriba,én meg inkább eladtam azt a pecót,amit azóta se bántam meg,mert tiszta idegbaj állandóan azon aggódni,h fizet-e a"kedves"bérlő!:/
2023. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!