Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Normálisak ezek a lakásbérlési...

Normálisak ezek a lakásbérlési feltételek , hogy etesd a macskát és átlagban csak heti 5 napot lehetsz ott 150 ezerért?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 20. 13:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja és feküdjek be a gyerek plüssei közé, és ha jó fejek még a kisautóval is játszhatok? Ki fog takarítani? Ki tartja rendben a kertet, stb, stb? Lefogadom úgy gondolják, hogy a bérlő, merthát ő van ott többet. Összefoglalva kellene valaki aki gondozza a macsakát, rendben tarja a házat, és még ő fizet havi 150 ezret. Ezt igazából benn lakásos házvezetőnek hívják, csak az a bibi, hogy annak szoktak fizetni és nem fordítva...
2022. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egytemistának nem csuklóból rossz, csak aki csóró annak még így is drága, jobb módúak meg nincsnek erre rászorulva, és valószinűleg nem több emberre gondolnak (haverok, buli, fanta). Ráadásul egy egytemista sem biztos, hogy minden áldott hétvégén haza tud/akar menni + nyáron és egyéb szünetek alatt is ott akar lakni (ugye az sem derül ki, mennyire gondolkodnak hosszú távon). Opció lehet még olyan, aki Budapesten dolgozik és vidéken van a családja, ő viszont ott nem talál munkát, csak akkor megint kérdéses megéri-e 150 ezerért ez neki (+ hazautazási költség hetente).
2022. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy London tele van ilyen hírtdetésekkel. Sokan csak hétköznap vannak Pesten. Bár szerintem is hülyeség több nyűg van vele mint kivenni egy normális albit. Ráadásul annyira ez sem olcsó meg sem éri sehogysem
2022. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Érdekelne, hogy lenne ez lelapírozva...Nyilván én anno a barátnőmmel nem írtam papírt de ismertem 20 éve és nem is fizettem csak a saját fogyasztásomat (a macskakaja árát is havonta ő utalta). Idegennel nem tudom elképzelni ez hogy működhet úgy, h win-win szitu legyen a végén.
2022. dec. 20. 15:44
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
11: Lehet, hogy nekik alap, hogy erre van külön emberük, rá kell kérdezni.
2022. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#15 Nem tartom valószínűnek, hogy így van, akkor megoldaná a macskát szerintem a bejárónő/kertész (kijárós macskát amúgy sem kell naponta etetni, több napig is elvan, ha teszel le elég szárazkaját, meg vizet). Meg akkor nem kérnék el a 150 ezret, ha ilyen jól megy.
2022. dec. 20. 15:56
 17/29 anonim ***** válasza:
64%
Miért kell ezen pörögni, ha nem tetszik a feltétel, akkor nem veszed ki.
2022. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 NTBS ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2022. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elment az eszük. :D Ez így csak egy ideiglenes szállás lenne, ennyiért már komplett lakást lehet bérelni, nem csak heti 5 napra, hanem kizárólagos használattal. A bérlő nem is vihetne magával semmit, ha a tulaj cuccai ott vannak a házban. És ha a macskával történik valami, az is a bérlőre lesz fogva. Nem is értem. Ennyi pénzért biztos nem osztoznék senkivel. Mondjuk ha azt mondaná, hogy fix 50000/hó, talán valakinek megérné, de ennyiért semmiképpen sem.
2022. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha néhány lakásos kur ize, prosti összeáll, nekik ideális munkahely lenne.
2022. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!