Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Normálisak ezek a lakásbérlési...

Normálisak ezek a lakásbérlési feltételek , hogy etesd a macskát és átlagban csak heti 5 napot lehetsz ott 150 ezerért?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 20. 13:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, "gazdagék" ennyire meg vannak szorulva..??
2022. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
#20 A gyerekszobában a játékok között? Hát ahhoz elég beteg vendégkör kell...
2022. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Viccet félretéve itt az árral van a baj. Csak olyan megy ebbe bele akinek nagyon muszáj, és a másik opció a munkásszáló lenne, vagy valami tömegkoli, ha egyetemista. Viszont pont nekik nincs 150e forintjuk lakhatásra, hiába menő a kégli és tűnik olcsónak a szinvonalához képest. Ráadásul jellemzően ez az a réteg aki még a hazautazáson is spórol ha lehet.Talan valami alter fazont tudok elképzelni aki egyszer poénból ki akarja próbálni, milyen életérzés a budai hegyekben egy családi házban lakni. De őszintén szólva elképzelésem sincs kik lehetnek a célcsoportok.
2022. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
19-es vagyok. Még az jutott eszembe, hogy a havi 4-5 "hazajárás" (attól függ mennyi hétvége van a hónapban) is igen költséges mutatvány, több 10000 ft. Tehát ha ezt is hozzáadjuk a 150 ezerhez, 200 ezerért már simán lehet bérelni lakást kizárólagosan, ami bent van a városban és akkor van otthon az ember amikor akar, nem amikor egy idegen engedi, és még macskát sem kell etetni.
2022. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
#20 ez tényleg "sírvaröhögős"
2022. dec. 20. 23:41
 26/29 A kérdező kommentje:
Én elgondolkodnék rajta, mert menő kégli, és 150 ezerért (rezsivel együtt) már csak lyukak vannak lassan, a macska sem gond. Ha az lenne, hogy ők néha ott tartózkodnak hétvégén, ezt előre megbeszéljük mikor, az még vállaható is, de az, hogy minden áldott hétévén haza kell menni az nem. Azért aki itt dolgzik vagy tanul annak előbb-utóbb kialakul egy budapesti ismeretségi/baráti köre akikkel pl néha hétvégén vagy péntek este szeretne programot csinálni. Én sem mentem haza minden hévégén amikor egytemista voltam, főleg a vége felé, inkább csak 2-3 hetente.
2022. dec. 21. 13:59
 27/29 anonim ***** válasza:
75%

Ez már másnak is eszébe jutott. akkor azt hittem kamu


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__11766588-bu..

2022. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már pár hónapja ilyen "macskaetetős" albérletet, de ott legalább nem kellett heti két napra eltűnni. Sajnos már nem találom, úgy látszik, kivették... (vagy lejárt a hirdetés).
2022. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Így is ki írhatta volna a hirdetést:


Palimadarat keresünk, aki vigyáz a házunkra heti 5 napot, valamint etet egy macskát aki kijárós.

Ha pot nincs hová menned de nekünk kell a lakás, aludhatsz a macskával kint.

Ezekért cserébe igazán nem sokat kérünk, csak 15 db Mátyást.

...


Jézus de sok idióta ember van.

2022. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!