Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki heti 5 (akár 6) napon megy edzeni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Baromság ennyit edzeni... értelme nulla, max időpocsékolás. Heti 3 vagy 4 alkalom untig elég erre. Aki meg heti 5 meg 6 ot megy, ott valami nincs rendben a toronyban, vagy testképzavaros. Ennyit erről.
2022. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én egyetemista koromban heti hatszor jártam terembe, mert akkor még push-pull-leg felosztás alapján edzettem. Ma már nem így edzek, de akkor működött. Hogy jelenleg hányan edzenek heti 5-6 alkalommal, azt nem tudom, nem készítettem erről statisztikát.
2022. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 az meg nem is nagy durr. Evekig 5ot edzettem. Sajna a mostani melo melett csak 3 nagyon max 4 fer bele. Mikor nem naturba nyomtam sokszor mentem 6-7 mapot is. Olyan is volt h delelott meg este is
2022. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy ötvenmilliószor ki lett tárgyalva itt is, van rá több mint elég kutatás, hogy optimális izomépítés szempontjából mennyi az alkalankénti/heti ajánlott munkasorozat szám izomcsoportonként. Ahhoz, hogy te minden izmodat eszerint leedzed, majdnem mindegy hogy heti háromszor vagy hatszor mész le edzeni, a lényeg, hogy végigcsináld ami neked kell a fejlődéshez. Én heti ötször szoktam, de nem ritka, hogy lemegyek hatszor. Ha csak négy jön össze nem zavar, de mint írtam, nem ezen múlik. És amúgy elég gyakran ugyanazokkal az emberekkel találkozom a terembe, van aki minden hétköznap jön, szóval nem ritka az ilyen ember.
2022. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség ennyit ott bohóckodni, mert nincs értelme.
2022. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én edzettem régebben 6 napot amikor PPL-re váltottam de az tényleg sok volt,gyakran kell pihenőt tartani hogy ne égj ki.

Most kb 5 napot megyek,úgy hogy 3 nap egymás után majd 1 nap pihenő.De sokszor van hogy inkább pihenek egyet és másnap folytatom,észrevettem hogy sokszor jobban megy egy ilyen "kihagyás" után.

2022. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!