Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Magyarországon nincs olyan...

Magyarországon nincs olyan törvény vagy íratlan ingatlanos etikai szabály,hogy tájékoztatni kell az esetleges halálesetről a vevőt/bérlót?

Figyelt kérdés
Kivettünk egy lakást, ésa tulaj nem említette, de az anyja a lakásban halt meg. A szomszédok mondták el. Mivel bútorozott az albérlet, lehet pont azon a heverőn, amin időnként aludni is szoktam. Engem ez nagyon zavar, nem is érzem itt jól magam azóta. Ha letelik az egy év, biztos nem maradunk, mert így ki sem vettük volna. Emellett (ez mára netről tudom) az egész lakótelep egy temetőre épült. Persze ezt mondhatja, hogy nem tudta, és én is megnézhettem volna. De őszintén, kinek jut eszébe ilyesmire rákeresni? Hallottunk már eddig is zajokat, de betudtuk annak, hogy régi panel. Most viszont minden zajtól félek, rosszul érzem itt magam és úgy érzem valahol be is csaptak.

2023. jan. 10. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
27%

Biztos örül neki. Fizeted az albérletet és máshol laksz :D

A halál tök természetes része az életnek. Kevés természetesebb dolog van ennél. Még a születésnél is gyakoribb. Nem kell ennyire tojni tőle. Ha ott van, hát ott van, nincs abban semmi.

2023. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
Örül. Egyébként is élvezi a társaságom. Ő sem lakna olyan helyen, ahol meghalt valaki. Főleg egy idegen. Főleg egy temetőnyi halott, tele mindenféle erőszaktevővel is.
2023. jan. 18. 10:17
 53/69 anonim ***** válasza:
74%
Hát pedig nagy eséllyel olyan helyen lakik.
2023. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
Nagy eséllyel nem. Csak tudja már, hogy halt-e meg valaki a házában. Vagy hogy gondolod? Amíg dolgoznak valaki odamegy meghalni, aztán suttyomban elviszik a testét, mire hazaér?
2023. jan. 18. 10:28
 55/69 anonim ***** válasza:
74%
Gondolod, hogy a lelkeknek számítanak a kőfalak?:D Ne szórakozz már:D
2023. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
81%

Bele olvastam a válaszaidba kérdező,különben minden rendben van veled?

Mármint úgy mentálisan...

Minden házban szexelnek és nagyon sok vagyis szerintem a legtöbb háztömben ami 1960 elött épült,már meghalt valaki

2023. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
74%
Van Tiktokon egy filter, ami animesiti, barmire raviszed, animecicat csinal a macskadbol stb. Na ha azt az ures szobara iranyitod, akkor nem mindig, de gyakran amellett, hogy kirajzolja a szobat a stilusban, belekerul valami random animelany. Veletlen lenne? 100% szellemek👻👻👻👻
2023. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
81%

Hacsak nem újépítésűt veszel, ahol te vagy az első lakó, nem tudhatod, mi történt ott korábban, igen, azt sem, hogy meghalt-e valaki.

És ha már itt tartunk, az újépítésű előtt is volt ott valami, amit lebontottak...

2023. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom. De hogy a kislányom, aki még abban a korban van, amikor még látják a szellemeket, gyakran néz a látszólag semnire. Van hogy motyog is hozzá. Nagyon para az egész
2023. jan. 18. 10:37
 60/69 anonim ***** válasza:
74%
Romak vagytok? Ok szoktak szellemeket latni. Inkabb koltozz vissza es hivj ki egy “szakembert”, bar azok tuti biztos, hogy ramondjak mindenre, hogy meg van szallva, hogy kifizesd a tisztitast.
2023. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!