Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem járna jobban egy főbérlő...

Nem járna jobban egy főbérlő ha 60 ezerért adna ki egy egész lakást?

Figyelt kérdés
Én szerintem többen vennének ki lakást.Sokan inkább maradnak a szüleikkel mert 200 ezerért nem tudnának fizetni egyedül egy lakást,lakótársakkal meg nem akarnak lakni,akkor inkább legyenek a szülei a lakótársai és így anyagilag is jobban jár.Ki lehet venni 60-70 ezerért is egy szobát,de ott is többedmagával fog lakni.Akkor inkább lakjon szülőkkel,ha már így is úgyis nem lehet egyedül.31/F

2023. jan. 12. 22:42
A kérdező szavazást indított:
Nem érné meg 60 ezerért kiadni egy lakást
Hosszú távon a főbérlő is jobban járna ha olcsóbban adna ki
Jól fizető állást kell keresni és ki lehet fizetni egyedül is 200 ezres albérletet
Lakáshitelt kell fölvenni
42 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
99%
Sz* r a szavazás
2023. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Lehet mondani,hogy keresni kell egy nőt és ketten fizetni 100-100 ezret de mindenki tudja hogy ez nem ilyen egyszerű.Sokan laknak munkásszállókon, hajléktalan szállókon, albérletben egy szobában több férfi egymással.
2023. jan. 12. 22:45
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Miert adna ki 60-ert, ha van aki kiveszi 200-ert is? Miert kene hogy erdekelje barki mas egyeni problemaja?
2023. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem járna jobban, mert így is kiveszik.


A külön élésnek nem az egyedüllét a lényege, hanem hogy önálló vagy.


Szeretem a családomat, nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, de inkább lakok koliban 3 szobatárssal, mint otthon. Mert így önálló felnőtt emberként élek a barátaimmal/párommal, nem pedig úgy, mint gyerekkoromban, hogy anyu helyettem mos, főz és intézkedik.


Persze lehet felnőtt módon othon élni. Nekem nem menne most, mert hirtelen lenne a váltás. Meg lusta vagyok.

2023. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Én kb 2 hét alatt kiadtam 220ért az óbudai lakásom és 170ért egy üzlethelyiséget. Pillanatok alatt lehet bérlőt találni aki megfizet.
2023. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem járna jobban egy főbérlő ha 60 ezerért adna ki egy egész lakást?"


De, egész biztosan jobban járna a főberlő.


A te munkáltatód nem járna jobban ha neked 60 ezret fizetne 300 ezer helyett?

2023. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
100%
Nem értem a logikád, a legkisebb lyukat is 100 felett adják ki és nem áll üresen, ha meg valaki jótékonykodni akar, vannak rá jobb módok is...
2023. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%

Főbérlőnek nem érdeke, hogy olcsóbban adja ki a lakást. Amíg 200-ért is talál bérlőt, nyilván nem fogja harmadannyiért kiadni.


Kereslet-kínálat

2023. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De ha drága az albérlet,könnyen lehet hogy nem fizetnek,tartozásokat halmoznak fel,aztán lelépnek az alberlők.Egy olcsó lakásból amit tudnak fizetni nem fognak lelépni.
2023. jan. 12. 22:51
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
9, nem értem. Erre van a 2 havi kaució.+ az én lakásom 250 ezerért van kiadva és konkrétan sorakoztak a bérlők. Kiválasztottuk azt aki szimpatikus. +. A bérleti szerződés megvéd attól hogy tartozást halmozzanak.
2023. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!