Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem járna jobban egy főbérlő...

Nem járna jobban egy főbérlő ha 60 ezerért adna ki egy egész lakást?

Figyelt kérdés
Én szerintem többen vennének ki lakást.Sokan inkább maradnak a szüleikkel mert 200 ezerért nem tudnának fizetni egyedül egy lakást,lakótársakkal meg nem akarnak lakni,akkor inkább legyenek a szülei a lakótársai és így anyagilag is jobban jár.Ki lehet venni 60-70 ezerért is egy szobát,de ott is többedmagával fog lakni.Akkor inkább lakjon szülőkkel,ha már így is úgyis nem lehet egyedül.31/F

2023. jan. 12. 22:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Kezdjük ott hogy nincs "főbérlő" hanem tulajdonos van.
2023. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"Én szerintem többen vennének ki lakást."


Ez egy elég értelmetlen mondat annak fényében, hogy átlag embernek 1-2 kiadó lakása van. Innentől a "sokkal többen" egy értelmezhetetlen tétel, hiszen neki pont elég 1-2 ember akik kibérlik.


"De ha drága az albérlet,könnyen lehet hogy nem fizetnek,tartozásokat halmoznak fel,aztán lelépnek az alberlők."


Hát barátom, való életben pontosan a fordítottja igaz. Drága albérletbe nagy valószínűséggel az fog menni, akinek alapból van is rá pénze, igénye, így sokkal kevésbé lesz érdeke "lelépni". Nem fizetés esetére meg melyik a jobb, ha marad nálad 3-400 ezer vagy 60-120 ezer?

2023. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"Egy olcsó lakásból amit tudnak fizetni nem fognak lelépni."


Hát én akármikor olcsón, vagy értékéhez képest jó áron láttam kiadandó lakásokat akkor ott megjelentek a füstösök meg a világ összes csórója akik 4 pulyával mennének, meg már a Facebook komment alatt azzal jönnek, hogy kauciót részletre lehet-e fizetni... :D


Sajnos a valóság az, hogy az olcsót az veszi ki aki alapból csóró és velük csak a baj van.

2023. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%

"Nem járna jobban egy főbérlő ha 60 ezerért adna ki egy egész lakást?

Én szerintem többen vennének ki lakást."


? :)


Van, ahol kevesebb, mint 60 000 egy egész lakás.


Ahol 3 millió havidíjat megkap valaki a lakásáért, mért lenne neki jobb, ha többen vennének ki máshol lakást?... Pláne ennek érdekében essen el 2,94 milliótól?....


Ebből a logikából én egy kukkot sem értek.

2023. jan. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne állmodozz, hanem keress jobban fizető állást, meg szokj le a cigiről!

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__12088203-me..

2023. jan. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te miért nem mész el feleannyiért dolgozni, mint most?

Amúgy amin itt hisztizel, az állam feladata lenne, hogy a krvasok befizetett adónkból üzemeltessen megfizethető bérlakásokat a pályakezdő fiatalok számára

2023. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért etetitek a trollt?
2023. jan. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Bérbeado vagyok.Mivel a mai berleti dijak mellett sem nehéz berlőt találni, ezért miért lenne nekem jó, ha csak harmadáron adom ki a lakásom? 2-3 hét alatt elmegy egy lakás, nem áll ürsesen. Ha vmit fel is kell rajta újitani, akkor havi 60ezres bérleti díjjal már gyakorlatilag mínuszban vagyok.

Es amit te nem látsz, posztoló: a túl olcsó kategória, mélyen piaci ár alatt kiadott lakás pont bevonza azt a problemás, nemfizető, igénytelen bérlői réteget, akiket jobb kerülni... Hát kösz, nem.

2023. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlam amortizálódik is azzal ha kiadják 60K-ért senki ki se adná jobban jár ha üresen áll.A felújítás baromi sokba kerül
2023. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Minek adja ki olcsóbban ha így is kiveszik?
2023. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!