Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Már 4 napja nincs melegvizem...

Már 4 napja nincs melegvizem és nem tudok fürdeni viszont nem ismerek olyat aki megcsinálná. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Budapesten élek egy kis garzon lakásba, albérletbe viszont nekem holnap állásinterjúra kell mennem, és elég kellemetlen lenne büdösen bemenni, valahogy meg kellene oldani ezt a helyzetet. Mit tudok tenni ilyen esetben?

febr. 1. 14:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Fazékban melegítesz vizet, amivel lemosod magadat!

Vagy.

Elmész uszodába...

Vagy.

Megkéred barátod hogy nála zuhanyozhass. Törölközőt vigyél!

febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Konyhában tűzhelyen tudsz vizet melegíteni? Ha igen, melegíts fazékban, a fürdőszobában lavórban keverd össze hidegvízzel és le tudsz mosakodni. Nem fürdés, de tisztán tudsz menni interjúra. Ha víz nincs egyáltalán, én csináltam olyat is vészhelyzetben, hogy vettem egy karton csendes ásványvizet és abban mosakodtam (6×1.5 liter víz elég).


A bérbeadóval meg beszélni kellene, hogy oldja meg a melegvíz problémát.

febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
A bérbe adónak kötelessége meg csináltatni .
febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Állandóan halogatja. Már 2 napja ígéri hogy megcsináltatja… de semmi….. hívom fel sem veszi a telefont.
febr. 1. 14:31
 5/23 A kérdező kommentje:
Vagy fogom magam és elmegyek oroszlánszagúan
febr. 1. 14:32
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
A vízmelegítés miért nem opció, legalább az interjú előtt?
febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Addig amig ilysn alap dolgok nincsenek mint melegviz, idoaranyosan kevesebb berleti dijat kell fizetned
febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Hideg víz is jó ha nincs más.
febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
A tűzhelyen víz melegítés a legegyszerűbb. Anno a panellakásokban minden évben 10 napra vagy 2 hétre elzárták a melegvizet karbantartás miatt. Simán megoldottuk a fürdést így. Mondjuk én később azt is csináltam, hogy a mosógépen indítottam egy melegvizes programot üresen. Ehhez persze az kellett hogy a mosógép kivezető csővel rendelkezzen, így engedtem a vizet a kádba.
febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk Budapesten, főleg társasházban olyan meleg a víz, hogy simán le lehet tusolni a hideggel. Még jót is tesz. Csináltam már párszor, egyetemista koromban volt hogy 2 hétig nem volt melegvizünk.
febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!