Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Már 4 napja nincs melegvizem...

Már 4 napja nincs melegvizem és nem tudok fürdeni viszont nem ismerek olyat aki megcsinálná. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Budapesten élek egy kis garzon lakásba, albérletbe viszont nekem holnap állásinterjúra kell mennem, és elég kellemetlen lenne büdösen bemenni, valahogy meg kellene oldani ezt a helyzetet. Mit tudok tenni ilyen esetben?

febr. 1. 14:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyszer 2 hónapig nem volt melegvíz mert tönkrement a vízmelegítő és vitában voltam a tulajjal.

Vettem egy tiszta műanyag vödröt, melegítettem vízforralóval vizet és nagy szivaccsal mosakodtam. Először nagyon kevésnek tűnt a 8 liter víz, aztán néhány fürdés után már sok is volt :D

febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Elmesz egy uszodába és lezuhanyzol ott
febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 NTBS ***** válasza:
100%
Vízmelegítő, barátok, uszoda.
febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Na elmentem büdösen, semmi baj nem volt de szóltak hogy legközelebb fürödjek meg mert látták hogy lepedékes volt a fogam mert nem mostam meg meg izzadság szagom volt.
febr. 2. 10:35
 15/23 A kérdező kommentje:
Azt is elmondtam hogy nincs melegvizem már 5 napja, mert ugye tegnap írtam ki a kérdést, és nem tudom megoldani. Elmondtam ezt is ott.
febr. 2. 10:40
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Te olyan csávó vagy aki ha van egy konzervje de nincs konzervnyitója akkor éhen hal?
febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, ez kamu, nem lehet valaki ennyire életképtelen. Méghogy fogat sem tudsz mosni melegvíz nélkül??
febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem nem kamu ez így volt.
febr. 2. 12:17
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. :) És a fogkefét, fogkrémet és hideg vizet sem ismered.
febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt kifelejtetted, hogy odafingottál egy szép adag csöves-segglevet a székre, te kretén.

(üdv, az interjúztatód)

febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!