Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan fogalmaznátok meg egy...

Hogyan fogalmaznátok meg egy albérleti hirdetésnél Facebookon, hogy saját nevet használó profil elvárás?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy nem fogok Meli Melindának meg "Juci és Peti" felhasználóknak válaszolni, nem tudom komolyan venni.

Bocsi, tudom hogy nem egy kardinális kérdés, csak már fél órája írom a hirdetést és belefáradt az agyam.


márc. 16. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy, mert ezt hülyeségnek tartom. Én sem névvel használom, mégis komoly vagyok, ha valakire ráírnék akár lakás, akár munka miatt első körben telefonszámot kérnék utána személyes találkozót. Ezt nem kellene befolyásolja, hogy milyen névvel vagyok fent egy álszent oldalon.
márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit elrugaszkodtam az eredeti kérdéstől, de fölösleges beleírnod, hisz úgyis annak válaszolsz, akinek akarsz, aki szimpatikus.
márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül is ez is egy hasznos válasz. Viszont volt korábban is bőven érdeklődő, egyelőre ez az első szűrőm, akkor is ha ezzel rendes érdeklődőt is bukok, valszeg többet nyerek. Két kisgyerekem van, nem mindegy hogy napi 1 órát csetelek vagy 10 percet.
márc. 16. 15:07
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

"A jelentkezők között előnyben részesítem a valós FB profillal rendelkező kedves jelentkezőket"

Azért van olyan helyzet, ha valaki 8-10 évvel ezelőtt készített egy profilt, akkor még a FB nem volt több játéknál, és azóta ezon a néven megy.

Úgyhogy én ezt is nézném, milyen régi a profilja, azon mi van.

Ha "nemdohányzó", és ott a hamutál, cigivel a kezében, akkor az beszédes előjel.

márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert Kolompár Rikárdó Alvarez, aki saját névvel van fent, nyilván komolyabb érdeklődő, mint Dr. Prohászka Béla mérnök, aki Béla Béla néven van fent.
márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem a problémádat. Nem csetelni kell, hanem megbeszélni, hogy mikor nézheti meg az albérletet. Akkor eljön, beszélgettek - és meglátod milyen ember.

Én pl. hirdetésnél (nem albérlet, hanem a jófogáson árultak valamit) annyit szoktam írni, hogy érdekel a dolog, írjon tel.számot, hogy megbeszélhessük hol és mikor nézhetem meg az árut. Aki erre nem tel.számot ír, hanem tovább üzenget, arra nem is reagálok.

Neked is így kéne, nem pedig vég nélküli üzengetésekbe bonyolódni.

márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezen kepes vagy kiakadni, akkor meg mi johet ezutan? Megszabod hogy hany percig lehet zuhanyozni?
márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem válaszolsz.

Amúgy én kaját szoktam hirdetni ha túl sokat főzök. Azt szoktam írni, hogy "jelentkezni privát üzenetben lehet, legalább 2 éves, vezeték és keresztnévvel is rendelkező profillal"

márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Én beleírtam a hirdetésbe a feltételek közé, hogy kölcsönös szimpátia. Kalányos Dzsenifenek, Kolompár Rikárdónak, meg hasonló nevű/népcsoportú alakoknak nem akartam kiadni. A profilra meg amúgy is érdemes ránézni, hiszen mégiscsak egy komoly értéket bízol egy idegenre.
márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Én ezt úgy oldom meg, hogy érdeklődni kizárólag telefonon!

Nekem nincs időm 10-15 percet irogatni emberenként, amiatt, amit beszélgetve 1 perc alatt letudok...

Nálam ez a mérce. Ha képtelen felhívni akkor, nincs üzlet. Ez a folyamat a bemutatkozással kezdődik

márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!