Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan fogalmaznátok meg egy...

Hogyan fogalmaznátok meg egy albérleti hirdetésnél Facebookon, hogy saját nevet használó profil elvárás?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy nem fogok Meli Melindának meg "Juci és Peti" felhasználóknak válaszolni, nem tudom komolyan venni.

Bocsi, tudom hogy nem egy kardinális kérdés, csak már fél órája írom a hirdetést és belefáradt az agyam.


márc. 16. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges beleírni. Én szimplán nem válaszolok az ilyen komolytalan alakoknak. Nem mint ha ez lenne a legfontosabb szempont, de amíg van rengeteg jelentkező, addig nyugodtan megtehetem, hogy az ilyeneknek, meg a c. típusúaknak nem válaszolok. Meg azoknak sem, akik a Facebook sablonválaszait küldik el, pl. "Ez még megvan?". És a többieknél is szűrő, hogy mennyire intelligensen ír, vagy beszél a telefonban. Igenis sokat számít ez abban a tekintetben, hogy egy normális valakit engedek-e be a lakásomba.
márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Láttam kiirtad a hirdetést😄 ***Akinek nincs valós profilja,nem vállal fel magáról se képet se adatot, kérem ne jelentkezzen a hirdetésre, köszönöm a megértést***



Tökéletesen írtad ki, már ha te vagy az, és nem csak véletlen egybeesés.

márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hehe, ez nem én voltam, de ezek szerint más is gondolkodik hasonlóan :)
márc. 18. 09:55
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adtam egy jo ötletet, hehe 😄
márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor hirdettem, direkt nem adtam meg telefonszámot, hanem igenis átnéztem a jelentkezők FB-profilját, illetve figyeltem, mennyire kulturáltan ír. Összesen három előre kiválasztott párnak mutattuk meg a lakást (cca 50 jelentkező közül). Mivel nem ott élünk, ahol a kiadott lakás van, hanem kb. 100 km-re, így nem akartuk napokig mutogatni, egy délelőttöt szántunk rá és kész, előszűréssel gyakorlatilag a legelső megtekintő ideálisnak bizonyult, de a második is. Végül az döntött, melyik akarja jobban.
márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!