Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakótárs(ak) előtt szégyenlősk...

Lakótárs(ak) előtt szégyenlősködés mennyire jellemző?

Figyelt kérdés

A kérdés csupán elméleti!

Akik lakótársakkal laknak albérletbe,azok mennyire szégyenlősek,vagy éppen nem azok egymás között?



ápr. 8. 21:35
 1/7 anonim válasza:
53%
Nem mindegy az neked ?
ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a roppant értelmes megnyílvánulást.Simán tovább is lapozhattál volna,ha nem akarsz válaszolni...
ápr. 8. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig lakótársakkal laktam, egy idő után baráti lett a viszony, de nem mászkáltunk lenge ruhában egymás előtt, ha erre akarsz kilyukadni.
ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz szégyenlősségen és lakótársakon?

Nagyon nem mindegy hogy barátokkal laksz együtt és a szégyenlősség azt jelenti, hogy nem nagyon tudsz magadról beszélni velük, vagy hogy egy rakat idegen, sokkal idősebb emberrel laksz együtt és a szégyenlősség neked az ha nem akar valaki előttük átöltözni.

ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, mint idegenek előtt. Van, aki simán, más meg irtózik tőle. Beszéld meg, kit mi zavar, ha ezért kérdezed.
ápr. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Fél évig éltem lakótárssal, egy külföldi munkalehetőség miatt.

Ellentétes nemű volt, és idősebb is nálam.

Meztelenül nem mászkáltunk egymás előtt, de 1 hónap után már sokkal nyitottabbak voltunk. Nem kezdtem egyből takargatni magam pl ha meglátott az alvás szettemben

ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En nem vagyok szegyenlos, volt mar hogy meglatott.

Ellenkezo nemu eseten jobban figyelek, de nem szegyenlosseg miatt hanem a respect miatt.

De en is lattam mar lakotarsamat.

ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!