Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet kiadása esetén...

Albérlet kiadása esetén mennyire kellene berendezni a házat/lakást?

Figyelt kérdés

Albérlőként mi lenne az elvárt? Örülnétek, ha nem lenne bebútorozva, így a saját fantáziátokra lenne bízva az egész? Vagy inkább egy előre berendezett lakás lenne jobb? És ha igen, mennyire? Mi az alap, amit elvártok?

Még annyi hozzátartozik, hogy mondjuk abban az adott albérletben akartok gyerekeket nevelni, évekig ott lakni.



ápr. 17. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bútorozva is hirdetnek albérletet (ez a több) és bútorozatlanul is. Bútorozatlant olyanok keresnek, akiknek van berendezésük és vinnék az albérletbe is.
ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyén függő.


30 évesen már van 1 csomó cuccod! Bútorok, műszaki eszközök...

Legyen bent:

- tűzhely

- fűtés, melegvíz

- ágy


Ha fiatalabb vagy, akkor legyen teljesen felszerelt, bútorozott...

ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne a fontos hogy ágyketet legyen, de matrac ne. Vagy pedig teljesen új matrac, amit én választok ki. De másnak a használt matracába nem feküdnék. Ami a többit illeti, legyen sok beépített szekrény. Én a magam részéről örülnék, ha lenne asztal, székek meg egy kanapé.
ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*ágykeret
ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gépesített legyen.

Bútorozást te dontsd el de egyreszt kell az amoritzacioval szamolni masreszt viszont havi kb 30-50 ezerrel tobbet kerhetsz úgy

ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy bérbeadoként ki a célcsoportod. Főiskolasok, egyetemisták teljesen bútorozottat keresnek, hogy csak egy háfizsáknyi ruha elég legyen. De ők 1-2 szemeszterre keresnek albit, aztán továbbállnak. De vannak párok, családok, akik hosszútávra terveznek és bútorral költöznének. Ők bútorozatlant keresnek. De vannakfiatal párok, akik most kezdik a közös életüket, ők is többnyirebútorozattat keresnek. Sztem az alap; gépesített, és konyhabútor legyen.
ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gépesített és részben bútorozott. Ágy ne legyen személy szerint nem szívessen feküdnék használt ágyba.
ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk például "fiatal" új párként a bútorozottság másodlagos, a gépesítettség fontosabb.

Mivel bérlésről van szó, a költözés mindig ott kell lebegjen a gondolatok háttérben, ha csak 1%-os eséllyel is.


És mosógépet, hűtőt, mosogatógépet, tűzhelyet nem szeretnék mindig cipelni, vagy lelakni aztán újat venni.


Bútorozottságban pedig az arany középúton.

Egy alap felszerelés, mint konyhabútor, ágy (ha fix akkor fix, ha viszont matracos akkor új matrac legyen, valóban ne használt), illetve egy valamilyen közepes méretű szekrény.


A többit viszont szeretem én/szeretjük mi új bútorokkal berendezni, az aktuális alaprajztól függően.

Ez abból fakad, hogy mindketten otthonról dolgozunk többmonitoros elrendezéssel, viszont páromnak rengeteg kamerás meetingje van, így figyelnünk kell az elrendezésre, hogyha a fürdőszobába mennék, vagy csak ki a lakásból vagy bármi, akkor ne kelljen mögötte átmennem, stb.


Tehát a legjobb, ha teljesen gépesített és részben bútorozott. Azzal tulajdonképpen bármelyik bérlő réteget meg lehet fogni.

ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatal párként nekünk a konyhabútor az egyetlen lényeges, mert tűzhelyet, mosogatógépet nyilván nem visz magával az ember (a beépített konyhabútort pláne).

Viszont pl. mosógépünk, hűtőnk az van saját, és azt igenis vinnénk is magunkkal, ahogy a bútorainkat is.

Szerintem a gépesített/részben bútorozott az ideális, de az a legjobb, ha tudsz rugalmas lenni (ami nem kell, azt el tudod vinni pincébe vagy valahova).

ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!