Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Munkám miatt, és a párom...

Munkám miatt, és a párom munkája miatt hova költözzek ahol mindkettőnknek megfelelne? BUDAPESTIEK!

Figyelt kérdés
Én a 14. kerületben dolgozok, a párom a 10 és a 11 kerületben van, se ő se én nem szeretünk sokat utazni, korán felkelni, és most fogunk elköltözni. Melyik kerület lenne a legmegfelelőbb, ha 30 percnél többet egyikünknek sem kéne utaznia(kevés átszálással)??

2012. dec. 3. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a párod a 10. és 11. kerületben is dolgozik, akkor semmiképp nem tudja megúszni az utazgatást, mert a kettő elég távol van egymástól.
2012. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezért kéne úgy, hogy a 3 kerület között lakjunk, 10,11,14 kerület, de nemsokára eldől, hogy melyik kerületben marad, mert csak most van ez így, hogy 2 helyen van
2012. dec. 3. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Lakjatok például a Múzeum körúton az Astoria és a Kálvin tér között. Az Astoriától 2-es metróval, 7-es busszal vagy 74-es trolival mehetsz Zuglóba, a párod pedig a 7-es busszal a 11. kerületbe, illetve a Kálvin tértől a 3-as metróval a 10. kerületbe.
2012. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves vagy!:)

Válaszokat, tippeket, tanácsokat még elfogadok.:)

2012. dec. 3. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem költözzetek az egyikőtökéhez közel, mert ha mondjuk a 2 közé költöztök, akkor mindkettőtöknek utaznia kell. De így az egyikőtök megúszná (anyagilag is jobb)
2012. dec. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van már gyerek? Ha van vagy terveztek akkor célszerűbb ahhoz a munkahelyhez közelebb kerülni aki a gyermeket viszi az oviba vagy később az iskolába. Annak kellene az adott előnyt adni aki munka után bevásárol,főz,takarít!!!!
2012. dec. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Gyerkőc még nincs! :) De viszont a párom maradt CSAK a 11. kerületnél... :) akkor szerintem a 11 lesz, onnan könnyen el lehet jutni bárhova, nem?
2012. dec. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!