Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha az albérletben tönkremegy...

Ha az albérletben tönkremegy a mikró azt kinek kell fizetni?

Figyelt kérdés

Tönkrement a mikró,azzal együtt vettük ki a lakást.Szóltam a tulajnak,erre azt mondta ő nem tudhatja nem mi tettük-e tönkre,ő ezt nem fizeti.Gondoltam jó nem nyitok ezen vitát,le van sz..-vettem egy olcsót tescoban 10-ért.Erre jön,hogy de ami itt volt az egy hiperszuper mikró volt,ő annó 25e -ért vette,és fizessek,rá a következő hónapra 15 ezret...

Szerintem ez nem igazságos...És ha legközelebb a mosógép megy tönkre?Azt valahogy nincs kedvem venni 80e ért...



2013. jan. 15. 16:15
1 2 3 4
 31/33 kiad-lak ***** válasza:

1. Rendeltetés szerűen használtad, akkor nem a te sarad. A bérbeadó vagy cseréli, vagy javíttatja. Illik pótolni hiszen a bérleti díj azért annyi amennyi, mert ez a szolgáltatás is benne van pl.

2. Nem rendeltetés szerű használat történt, pl. nem mikrózható anyag volt benne. Ha kárt okozol, azt állnod kell.

Használt, sőt sok esetben kissé leharcolt műszaki cikket hiába használod rendeltetésszerűen, az akkor is elromlik.

2013. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Igazad van, ha rendeltetésszerűen használtad, még jó hogy a tulaj vesz újat... Én is albérletben élek, de ez benne is van a szerződésben. Nehogy kifizesd neki a 15 ezret! :O
2013. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Figyu, fizess nekem egy tizest, én meg meggyőzöm a tulajt, hogy neki kell vennie mikrót. Mindenki jobban jár :D
2013. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!