Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek hogyan viselkedjek...

Szerintetek hogyan viselkedjek vele? És még engem bánt a dolog.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egy albérletben lakok egy nővel és állandóan bánt lelkileg. Az történt a minap, hogy kibeszélt a hátam mögött és én meg mikor erre rákérdeztem, ő elkezdett minősíthetetlen stílusban kiabálni, hazugnak nevezett és még meg is fenyegetett. Az nem is lenne gond, de tényleg mocskos dolgokat mond rólam.Most már mindennaposak ezek. Sajnos, éjszakára egyedül vagyok és nagyon félek. És még aludni sem tudok, mert egyszerűen még én érzem magam rosszul és volt, hogy magamat hibáztattam :S Keresünk természetesen másik albérletet, de míg nem találunk szerintetek hogyan kéne ezt lereagálnom? Mit tehetnék, hogy ne érezzem ezt a görcsöt a hasamba?
2014. márc. 25. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor beszól, mindig képzeld el, hogy belevered a fejét a falba, majd szépen, nyugodtan rázd le ^~^

Ne érezd rosszul magad miatta, ő szadiz téged.

2014. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet :D Teljesen igazad van, de mégis olyan gyomoridegem van, hogy tegnap reggel óta nem is ettem, annyira bánt, hogy hozzá sem szólok és csak odaszól egy fenyegetést :S
2014. márc. 25. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ne hagyd magad. Provokálj ki egy újabb veszekedést-fenyegetést, vedd fel telefonnal, azután megmondhatod neki, hogy vagy befogja a pofáját, vagy feljelented.
2014. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, provokálnom sem kell mert ezzel kezd. Én meg ugye nem szólok semmit mert úgy vagyok (voltam) vele, hogy nem akarok ilyenbe belemenni,de csak folytatja. Van tőle felvételem, mert ha idehívja a nem tudom kiét, akivel fenyegetőzik legyen bizonyítékom. De kerülném a balhét ha lehet, mert így is totálisan kész vagyok :S De nektek igazatok van!
2014. márc. 25. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!