Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » VIII. kerület körúton kívüli...

VIII. kerület körúton kívüli részén élők! Megéri oda költözni? Valóban legendásan rossz a közbiztonság?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 19:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem nézek le senkit, de ha te jól érzed maga a cigányok között akkor egészségedre:)
2014. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%
én életemben egyszer voltam Pesten és a VIII. kerület valamelyik utcájában, már nem emlékszem. A lényeg hogy a telefonomat nyomkodtam, 2007-ben még az iPhone 3G nagy szám volt, jött 3 boxos doboz, gondoltam megkérdezem tőlük hogy hol találok egy patikát. Nagy arrogánsan a legnagyobb brazil hogy én hogy merem megszólítani őt, hát mondom csak információt akarok kérni, na erre elindulnak felém, alkaron a pulóvert már gyűrik fel és meg kezdek mosolyogni. A kissebbik cigu szól hogy adjam oda a telefont mert azzal nem megyek el innen. Kérdem tőle hogy már miért ne mennék el? Mert ők úgy össze vernek hogy mentőt kell hívni. Mosolygok, mosolygok, jön a nagy cigány és emeli az öklét. Hát oké, mondom, ti tudjátok, csak hogy én zsidóként Izraelben kaptam kiképzést és hát néhány mozdulat elég ahhoz hogy 3 ilyen képzetlen gyereket a földre tegyek, na mit ad isten mikor reccsen a könyöke, iszonyatos ordításba kezd pedig csak épp hogy hozzá értem, a másik kettő is megkapta a magáét, az egyik nem ordított mert az ahogy elesett, odabaszta a fejét a járda szélébe (nem halt meg a fekete). Kb. ennyi történt az alatt a 4-5 óra hossza alatt, amit a híres magyar fővárosban töltöttem. Ennek 7 éve, azóta sem voltam Budapesten, de nem is leszek, nekem egy koszos, mocskos, cigányokkal teli városnak tűnt.
2014. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Az utca, az rendben a kamerák miatt, de ha bemész egy házba ott már nagyon meleg a pite.
2014. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%

23: Hát a mienkben nem meleg.:) Irigy vagy?:)

4 generáció óta lakunk itt, 3 lakásom van a kerületben, nem véletlenül.;) Aki nem szeret az elitgimnáziumok, egyetemek, kórházak, országos intézmények és kulturális központok és állandó filmforgatások között élni, az ne jöjjön ide.:)

De aki szereti, hogy 3 perc alatt besétál oda, ahova az ország legnagyobb részéről félnapokat utaznak naponta, az egész életében itt fog lakni.:)

2014. nov. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!