Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kilátástalan helyzet, mit...

Kilátástalan helyzet, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, fonokasszony, mostanaban csak a munkamnak eltem, de tul faradt voltam es csialtam egy kijavithatatlan hibat, 800000 ftos minuszt. Már egy hónapja próbálok innen onnan pénzt kölcsön kérni, még magamat is árultam. A magánéletem nulla, szórakozni se jártam, nem mintha nem lennék szép.. Anyukámmal lakok, neki el sem merem mondani... egy hónap mulva tudnék hitelt felvenni, d ha jövő héten nem oldom meg, kiderül és vége a karrieremnek, édesanyám szeretetét is elveszítem és nm marad semmim. Azon gondolkodom, hogy öngyilkos legyeke vagy menjek külföldre dolgozni, s mondjak le végleg az itteni életemről, édesanyámról, mindenről... mert ez egy kissváros és ha ez kiderül..mindenki tudni fogja..én nem tudom mit csináljak..csak sirok, sirok...
2016. ápr. 23. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

27 éves,nő,...ha csinos és ápolt vagy gyorsan össze lehet szedni,ha érted mire gondolok.


Zaci nem játszik?

2016. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezek szerintem mégsem vagy főnökasszony, hanem a főnöknek vagy a titkárnője.


Ha főnök lennél akkor nem ijednél meg egy sz@ros 800e-es mínusztól, mert A, egy normális cég működése nem ezen múlik. B, ha ezen múlik, akkor meg épp itt az ideje lehúzni a rolót.


b, egy noname oldaltól főnökasszony létedre vársz választ? Mégis milyen válaszra vársz?


C, főnökasszonyként lehetne ennyi tartalékod. Ugyanis életstílusod nem igen követeli meg, hogy az egész fizetésedet feléld, főnökként meg nem sz@ros 90e-ért gürcölsz több mint való.

2016. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Öngyilkosság nálam egyenlő gyávaság.


Érezhetően éretlen vagy bizonyos dolgokhoz, mert egy ilyen szitutól nem szabadna megijedni, főleg nem ennyire.

A falu szája meg kit érdekel? Mindenki söprögesse a saját udvarát. :)


Ha Anyukád ezért már nem fog szeretni, hát az igen furcsa Anyuka, lehet, hogy nekem már nem is kellene.


Nos félre a tréfával, és fel a fejjel! Milyen hibáról beszélsz, és hogyan jött ez össze? Milyen módon vagy főnökasszony? Saját cég, vagy egy részleg-féle vezetője vagy?

Valamit mondj arról, ami történt, mert így nehéz segíteni...

2016. ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy részleg vezetője vagyok, pontosabban egy mukapontté, nem az enyém a cég, én meg most kell kapjak fizetésemelést... most már kezdek eményteli lenni, került egy két férfi aki kölcsönad cserébe ezért azért
2016. ápr. 24. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt még mindig nem tudjuk, hogy "mit követtél el" konkrétan, amiből csináltál 800 ezer mínuszt...
2016. ápr. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!