Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan adjam a lakótársam...

Hogyan adjam a lakótársam tudtára, hogy nagyon zavar, amit csinál?

Figyelt kérdés
Fölhozza a pasiját, és a szomszéd szobában, hát... Nem mondom, h kimondottan hangosan, de nagyon áthallatszik. Nem tudják, h vékonyak a falak?? Az a baj, h félig a szüleié, félig 1 másik rokonáé a lakás, én meg jó áron bérlem a lakást, így nem nagyon szólhatok. Vmi tipp mégis? Olyat már csináltam, h hangosan köhögtem, torkot köszörültem, de semmi. Meg másnap kitettem a nappaliba a füldugóm dobozát... Nagyon kényelmetlen amúgy a füldugó, nagyon kitágítja a fülemet, ezért az fáj, és hát nehogy már emiatt kelljen használnom... Föl sem ébrednék az ébresztőre, csak ha a kardigánom zsebébe teszem, amiben alszom, és rezgőre állítom. -.-""
2017. máj. 2. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Ja és ha ez lakás, akkor az alsó és felső szomszédok is hallják ám, őket nem zavarja?
2017. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"Nehogy már azért költözzek el,mert a szomszéd csak visongva tud szeretkezni."


Egyik oldalról jogos elvárás, másik oldalról meg ugyanúgy mondhatja a másik fél is hogy alkalmazkodj hozzá. Bele lehet menni meddő vitákba, csak sosem lesz előrébb a dolog.


Én is úgy voltam szobatársammal, gyűlöltem már minden mozdulatát, ha csak levegőt vett az is zavart, mert tipikus egész este gépezős, nappal alvós ember volt. Persze én is inkább szívtam 2-3 hónapot mellette mert "nehogy már én adjam fel". Aztán elköltöztem, találtam egy sokkal jobb albérletet, csendesebb, nyugisabb volt, igazi megváltás. Akkor keltem amikor akartam, akkor feküdtem amikor akartam, nem ette meg senki a kajám stb...

2017. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!