Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pestiek! A Práter utca mennyir...

Pestiek! A Práter utca mennyire veszélyes, mennyire számít gettónak?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek Pestre, sajnos még nem ismerem a várost, de utánaolvasva elég rosszakat hallottam róla... tényleg nagyon veszélyes környék?

2017. máj. 29. 17:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

A híre sokkal rosszabb a valóságnál.

Pláne mióta elkezdték a rehabilitációját a környéknek, aminek első lépcsője volt a Corvin-negyed, és azóta is bontják a régi és építik az új házakat, irodákat.

2017. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2017. máj. 30. 06:59
 13/19 anonim ***** válasza:
8%
Egész életemben a 8kerben éltem, 3*raboltak ki pesten, egyszer az Egér úton egyszer a lánchíd kellős közepén és egyszer a Margit szigeten... egész Bp egy retek hely, 8ker csak koszos meg rossz a híre, de semmivel nem veszélyesebb mint Bp bárhol máshol.
2017. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Nappal még elmegy de éjszaka szerintem hanyagold!
2017. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A rehabilitációs program miatt javul, de gettós. Éjszaka gyakrabban beszólogatnak mint máshol, de egyébként nem veszélyes. Ne lobogtass ékszereket, vadiúj Iphone7-et és nem lesz bajod.

Meg ez a veszélyes is relatív, van aki tök hamar beilleszkedik az utcaképbe, lespanol azokkal akikkel le kell és éli életét, van akin látszik 500 méterről, hogy be van szarva és már a hecc kedvéért is belekötnek de nagy általánosságban ép bőrrel megúszod.

2017. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Bárhol kirabolhatnak. Én az V. kerületben lakok az amerikai nagykövettség mellet. Tele van ez a hely túristákkal és rendőrökkel, talán ez a leg biztonságosabb hely Pesten. Mégis egyszer majdnem kiraboltak... Persze itt kisebb esélyel történnek meg ilyen dolgok.


Amíg nem hordasz feltünően jó ruhákat és nem jársz későn az utcákon rendben leszel. Nem az a legroszabb környék, emiatt nem félnék...

2017. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem Detroit. Tele van kamerával. Van a közelben egy elég jól felszerelt iskola és játszóterek is. Amennyiért a Práterben vehetsz 1 szobásat, 2 szobásat tudsz venni külső kerületekben. Messze áll a hírétől, amit többnyire olyanok terjesztenek(az egész 8kerről) akik soha nem laktak ott. Nem tudom, a rendőrség bűntérképe elérhető-e még, mert az a rohadt elavult java kellett régen is a megnyitásához, de pl. 5kerben lazán kirabolnak annyi embert mint itt. Váci utca környéke köztudottan prosti-drog-zsebelős-rablós hely. 2012-es adatok:Tudom, 5 éves, de 5 év alatt nem cserélődik ki a lakosság egy helyen. [link]
2017. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bocs, a statisztikában a lakosságszám 2012-es, a vizsgált bűnügyi időszak 2013-2014.
2017. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! Azóta megnéztük az albit, az új nokia székházzal van kb szemben, plusz 24 órás portaszolgálata is van a háznak, így annyira nem tartok tőle...:)
2017. jún. 8. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!