Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemisták hogy oldjátok...

Egyetemisták hogy oldjátok meg mosógép hiányában a lakhatást albérletben?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 22:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%

#10


Úgy csinálnám, ahogy logikus.

Ezért csinálják legtöbben így.:)

2017. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
90%
Bubbles önkiszolgáló mosoda?
2017. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
51%
Olyan albérletbe eleve nem mennék, ahol nincs mosógép.
2017. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sok albérletben voltam már, töredékében volt csak mosógép. Nem hinném, hogy ez sok embernek lehet szempont albi-választáskor, általában manapság az emberek örülnek, ha egyáltalán találnak normális albérletet. Használt mosógépet meg lehet olcsón venni. Azt nem tilthatja meg a tulaj, hogy felvidd, és használd, a villanyt és a vizet általában a bérlő fizeti.
2017. aug. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


A bubblest tudom javasolni. Kilóra átszámítva nem drága, jó minőségben mos, és éjjel is tudsz mosni. Regisztrálj.

2017. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%
Én pont most néztem, a mi mosógépünkkel azonos típust 25-30 ezerért árulják használtan, biztos van ettől még olcsóbb is, mert azért nem egy rendszerváltás előtti ősmasina.
2017. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
80%

Dehogy van mindenhol mosógép, a kérdező meg gondolom örül, hogy talált olyan albit, aminek megvan a 4 fala, meg a nyílászárók, nemhogy a mosógép... 3 éve, amikor én költöztem albérletbe, ott volt mosógép, de azzal nem lehetett volna tisztára mosni a ruháimat. Én úgy oldottam meg, hogy ballagásomra nem ékszert meg ilyeneket kértem, hanem egy mosógépet. Egy kisebb méretűt kaptam 70.000 ft-ért.

Amit tehetsz:

-hazajársz szennyest mosatni

-helyben elviszed mosodába

-kézzel mosol (csak a legnagyobb szükség esetére ajánlom, mert így nem lesz tiszta)

-vesztek egy használt mosógépet (a vétel előtt egy mosáshoz értő személlyel próbáljátok ki)

-egy olcsóbb újat vesztek

2017. aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
59%

Valaki írta, hogy béna volt a kérdés... és sajnos igaza van.


Egyetemistaként illene tudni értelmesen megfogalmazni egy kérdést. Mert ha már albérlet van, akkor a lakhatás meg van oldva, azt már nem kell megoldani. Ha nincs mosógép az albérletben, akkor a mosás problémát kell megoldani.


Tehát valahogy így kellett volna kérdezned: Egyetemisták, hogy oldjátok meg a mosást, ha nincs az albérletben mosógép?

2017. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
0%

#17.. elég fura az a mosás, ahol nem lesz tiszta a ruha... kivéve, ha az olajos munkásruhára gondolsz.. de minden csak technika kérdése.

Nekem szerencsém volt, eddig minden albérletemben volt mosógép, bár az első helyen egy fél évig hiánycikk volt, de kézzel a legtöbb dolog megoldható volt :)

2017. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Utolsó elotti!

Igazad van. Nem figyeltem a kérdés pontossagra, mert közben mással is foglalkoztam. Ettol függetlenul a válaszok értelmezhetők voltak, es a mosasrol szolt mososgep hiányában, mint sem oktatnanak.

2017. aug. 18. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!