Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemisták hogy oldjátok...

Egyetemisták hogy oldjátok meg mosógép hiányában a lakhatást albérletben?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 22:54
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Biztos nagyon furcsa lesz, amit írok, de én 5 éve kézzel mosom a ruháimat lavórban.És még nem volt panasz rám, hogy büdös, vagy koszos lennék.....
2017. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem jol fogalmazott. Arra gondolt szerintem, hogy géppel tisztább, illatosabb lesz a ruha. Meg nyilván konnyebb is azzal mosni.
2017. aug. 18. 19:55
 23/25 anonim ***** válasza:

Első voltam. Nos, nem volt mindig hiányszakma s rossz dolog baby boomban születni, a pályakezdés pedig nehéz, még ma is kb. mindenütt elvárják a gyakorlatot s mindenféle tudást s egy nem diplomás, de papíros, intelligens, régóta programozgató ismerősöm nem tud elhelyezkedni, pedig a munka már tuti menne neki utána. Eh, de ez más téma.


No igen, bizonyára venni is lehet mosógépet, én hűtőt és porszívót vettem az évek folyamán. Mosógépet be is kell köttetni s nem voltak olyan jó albérletek, hogy a macerát vállaljam, aztán hónapok múlva hagyjam ott a dögnehéz s drága gépet. Pláne, ha hely sincs neki, a tulaj nem akarja, hogy szétverjék kicsit a csempét, ésatöbbi.

2017. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
hajdú mosógép jófogásról, tízezer forintért, nálunk ez jött be <3
2017. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Eleinte én is kb kéthetente hazajártam, és vittem a szennyest. Ha csak ritkábban tudtam menni, akkor kézzel mostam ki. Illetve konkrétan két alkalommal elvittem egy önkiszolgáló mosodába a cuccot, ami nyilván pénzkidobás volt bizonyos értelemben, de szükség törvényt bontott, máshogy nem tudtam megoldani. Azóta meg már van mosógép. Ami most épp szerelőnél van, úgyhogy tegnap felelevenítettem a régi emlékeket és újra kézzel mostam. :D
2018. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!