Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csak én nem tudom megérteni,...

Csak én nem tudom megérteni, miért akarnak sokan állattal albérletbe költözni?

Figyelt kérdés
Folyton azt olvasom albérletes csoportokban hogy az adott kutya/macska/akármi jolnevelt , csendes, nem sz*rik, nem ugat, nem nyávog. Mikozben mindenki tudja, hogy ez nem igy van. En a sajat kis lakasomba nehezen engedek meg magamnak allatot(majd nagyobb hazba szeretnek, mert amugy imádom őket). Egyszerűen nem ertem hogy masok miert nem gondolkodnak, es miert vannak felháborodva, ha a főbérlő nem akarja, hogy a sajat lakása kutyahugyszagu legyen. Komolyan, csak én gondolkodom igy, es ertem meg abszolút a foberloket?:D

2017. okt. 2. 17:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
96%
19es, igazad van, már az anyaméhben tudniuk kellett volna hogy anyuciék nem tudnak lakást tolni a fenekük alá, ezért jobb lett volna ha inkább meg se születnek igaz?:-)
2017. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem, csak szimplán nem érti, miert nem gondolkodnak az emberek :D
2017. okt. 3. 17:58
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

"A testvérem több lakást is kiad. De szigorú feltételekkel, például felsőfokú végzettség alatt szóba se áll a jelentkezőkkel. "

A baj az, hogy a felsőfokú végzettség nem nyújt garanciát az alapfokú intelligenciára.

2017. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az intelligenciának köze nincs a rendszeretéshez és igényességhez. Egy 8 osztályt végzett félanalfabéta anyuka is lehet nagyon igényes, pedáns a környezetére.


Én kutatóintézetben dolgozom, messze a legmagasabb az egy főre jutó tudományos fokozatok és IQ pontok száma (tényleg nagyon intelligens, szakmájukat magas szinten űző emberekről van szó), mégis diktatórikus szabályokkal lehet rendet és tisztaságot tartani a közös irodákban, mosdókban vagy a konyhában...


#21 19-es szándékosan trollkodásból írt, mert elképzelni sem tudom, hogy valaki komolyan gondolja, mindenki az iskolapadból a saját lakásba ül át... Esetleg parlamenti képviselő, náluk szokás a 20-22 éves gyerekeikkel már több tízmilliós közbeszerzéseket nyeretni érettségi után.

2017. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
93%
19-20-as... Attól mert nektek anyuci apuci a valogatok alá tol mindent még agyhalottak maradtok. Nem előrelátó... Itt látszik, hogy semmi közötök a való élethez...
2017. okt. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
91%

Hát én inkább adnám ki kutyásnak mint gyerekesnek (hú már hullanak is kövek) mert egy kutyát elég gyorsan meg lehet tanítani hogy jól viselkedjen, alattunk anno élt egy boxer, évek alatt egyszer sem hallottam ugatni, nagyon jól nevelt kutya volt, szobatiszta míg fölöttünk egy kislány lakott aki napi 8 órát dörömbölt és visítozott 3 éven át, csodálatos este 10-kor hallgatni ahogy anyuci üvöltözik hogy takarodjon aludni.....

Mit csináljon egy kutyás, tegye ki az utcára? Minden facebook posztnál ahol albérletbe költözés miatt keresnek új gazdát az állatnak a fejükhez van vágva hogy rohadt szemét senkik, oldják meg, de oda ne merjék adni másnak a kutyát és így tulajdonképpen az állattartó két tűz közé szorul.

2017. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
35%
Persze nyilván ha nem szimpatikus a bérlő nem adom ki meg ha nyilvánvalóan neveletlen az állat, ha meg hazudik majd sírhat ha nem kapja vissza akuciót.
2017. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
25-os: XDXD azert mert van agyam es sajat lakasban SEM engedem meg magamnak az állatot, szerintem pont arra vall hogy eretten gondolkodom.. Majd kertes házban... Azzal személyeskedni meg hogy kinek mit tettek a segge alá ismeretlenül, rendkívül primitiv reakció :)
2017. okt. 13. 16:38
 29/35 anonim ***** válasza:
56%
Itt egyedül te vagy primitív amiért feltettél egy teljesen abszurd kérdést. Van állatbarát és van nem állatbarát albérlet. A nem állatbarát több. Az állatbarát olyat keres ami állatbarát. Ennyi. Ezen mi a kérdés?
2017. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Emberek, nem értetek Magyarul?:D nem fogom meg egyszer leirni
2017. okt. 13. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!