Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Laknátok együtt albérletben...

Laknátok együtt albérletben egyetemista lányként dolgozó felnőtt férfival vagy férfiakkal?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 10:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

#10

Kérdezzük!

Én legalábbis még egyről sem hallottam, akit a lakótársa erőszakolt volna meg, de mindenféle egyéb helyzetről már igen.

Nézd, ezen kár elmélkednünk, szerintem a kérdésed is indokolatlan, mert te már eldöntötted, hogy nem akarod.

Nincs ezzel semmi baj, biztos, hogy fogsz találni nőket is.

2018. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Én hallottam.
2018. febr. 23. 20:22
 13/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem is értem ez miért kérdés (?) Jobb megelőzni a bajt , ha neked vannak kétségeid, félelmeid akkor ne vállad be, vagy valaki pisztolyt tart a fejedhez ?
2018. febr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%

Én a helyedben nem laknék. Attól is függ hogyan tudod kezelni a pasikat. Ember függő, de nem tudod mire számíthatsz.

Adok ki szobákat. Vegyesen bérlik férfiak nők. Alkohol fogyasztásánál megszűnnek a gátlások.

Házszabályt kellett írnom arról, hogy nem nyitunk be a másik szobájába kopogás és a másik bérlő engedélye nélkül. Alapból szerintem ez lenne az alap. Ezt egy hölgy albérlőm kérte miután előző este berúgott egy másik szobát bérlő, aki férfi.

Félreértések elkerülése végett a hölgy rendszeresen zárta a szobája ajtaját, de volt olyan helyzet, amikor nem (kimegyek megiszok egy kávét, fogat mosok, stb. Napközbeni aktív tevékenységek közben).

Ez akár tovább is fajulhatott volna. Az a bérlő már nem lakik itt.

Persze biztos sokan vannak, akik nem csinálnak ilyet, de minek kockáztatni.

2018. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
36%

A te helyedben én inkább nem vállalnám be (már ha emiatt tetted fel a kérdést)!

Nem a férfiak miatt, hanem magad miatt. Azoknak, akik már ennyire elszállnak a paranoiával és "egészséges félelemnek/óvatosságnak" titulálják, nem igazán való az idegenekkel lakás még a saját nemében sem.

Lakótársban vagy bízol, vagy ne lakj vele!


Én egy SharedHouse-ban lakom már jópár éve. 15 évesen költöztem be. Most 20 vagyok. 5 éve élek (március 4-én lesz pontosan 5 éve) együtt egyedüli férfiként 5 nővel (illetve az utolsó egy évvel utánam jött csak). Ráadásul 3 szobában lakunk kettesével. A mi szobánkban össze volt tolva a két heverő, amit múlthéten lecseréltük egy nagy franciaágyra, de amióta ebbe a szobába jöttem át, együtt alszunk.

És képzeld: Nem történt semmi! Úgy alszunk el, hogy a karom a feje alatt van, ő pedig átölel. Ennyi!


Mindig minden attól függ, hogy hogyan viszonyultok egymáshoz!

Igaz amit leírtak. Az elején meg kell állapítani mennyire megbízható. SharedHouse révén nálunk van próbaidős lakás, de engem ugye férfiként még komolyabban vizsgáltak, hiszen 4 különböző korú és foglalkozású nő mellé költöztem be. Ez megkönnyítette a dolgokat.


Ezt sima lakótársi viszonynál nem feltétlenül lehet eljátszani, az igaz. De ha valakinek nincs annyi emberismerete, hogy legalább az első hónap után ne tudja azt mondani a lakótársával kapcsolatban, hogy "inkább elköltözöm", vagy "szerintem megbízható" (a "nem megbízható, de nem vagyok hajlandó én elmenni" makacsságot most hagyjuk), akkor annak tényleg nem való a közösségi élet.


20/F

2018. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Mindenre van jó és elrettentő példa is, igen én elhiszem ,hogy itt vannak páran akik jól elvannak másokkal lakótársakkal, szerencse kérdése is nyilván, kit kap az ember, de amikor egy ilyen romlott és szexista világot élünk ,amiben trendé szakosodik egy nőket megalázó film vagy könyv ,amikor másról sem hallani csak molesztálásról ,erőszakról, lásd Elte ügy ,az sem légből kapott.

Szerintem reálisan látom a veszélyt, inkább legyen az ember óvatos ,mint meggondolatlan és naiv, utólag aztán lehet sírni ,de akkor már mindegy lesz.

Köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 24. 11:29
 17/31 anonim ***** válasza:
25%
Bár aki azt mondta hogy "nem" az le lett szépen pontozva. nos, én is azt mondom hogy nem! Nem keresem magamnak a bajt. Na, kéjenc kukkoló nyálcsorgató pasik, jöhet a piros kezecske! de akkor se fogtaok arról beszélni a sörös focidrukker haverjaitoknak, hogy milyen bugyit hordok, meg milyen vagyok az ágyban, és hogy milyen lazák az erkölcseim. Ugyhogy nem!
2018. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
37%
Én szívesen laknék egy albéretbe akár 4 egyetemista lánnyal is, és nem félnék hogy megerőszakolnak:))
2018. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
71%
Én egy kellemes kis apácazárdát tudnék elképzelni a kedves kérdező hölgynek.
2018. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
31%
Kedves kérdező! A válaszok pontozásból kitűnik hogy kik válaszoltak neked!
2018. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!