Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Laknátok együtt albérletben...

Laknátok együtt albérletben egyetemista lányként dolgozó felnőtt férfival vagy férfiakkal?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 10:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
86%

A bajt kerülni kell, de ez nem az a téma. Női lakótárs gyógyszere is elgurulhat, mert szerinte úgy néztél a pasijára.

Ha ennyire biztos akarsz lenni a dolgodban, akkor egyedül lakj és sose szállj be má mellé a liftbe.

A túlzott paranoia sem jó. Én laktam együtt srácokkal. Sosem volt köztünk semmi, imádtam velük lakni. Lazák voltak, jófejek, sosem volt bajunk egymással. A párom is lakott együtt csajjal, ott sem volt ilyen jellegű gond. Legyen óvatos az ember, de azért az sem normális, ha lábujjhegyen jár a nő a világban, mert fél mindentől és mindenkitől.

2018. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
87%
Én személy szerint nem költöznék idegenek közé , függetlenül attól, hogy férfi, vagy nő-e.
2018. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%
mert, ti nők nem vagytok szexisták egyáltalán...:d
2018. febr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
52%
Vigyázz, mert az egyetemen is előfordulhatnak hímnemű egyedek, akik csak arra várnak, hogy megerőszakolhassanak egy kapualjban.
2018. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Karipapa01 válasza:
95%

Ha tudtok egymás előtt minden stressz nélkül fingani, akkor miért ne? :D

Komolyra fordítva a szót, az együtt lakás kissé stresszes, ugyanis vannak bizonyos nagyon személyes, intim dolgok amit nem szívesen oszt meg az ember egy idegennel, különösen ha a másik nemhez tartozik. Tehát nem tudsz otthon kellőképpen ellazulni. Tapasztalatból tudom.

Itt mindenki a szexről, meg a nemi erőszakról beszél, aminek kicsi az esélye egy jól megválogatott lakótárssal.

2018. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező! Te egyszerűen .h ü l y e. vagy!
2018. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 L1lla válasza:
100%

Kedves Kérdező!

"ilyen romlott és szexista világot élünk"

Mi az, hogy romlott? Mihez képest romlott? Szerintem meg egyre tisztább, hogy a szex két ember kölcsönös beleegyezésén alapul, és ezt egy kulturált férfi tiszteletben is tartja. Régebben sokkal többet engedtek meg maguknak a férfiak a "természetes" "gerjedelmükre" meg a férji, férfiúi "előjogaikra" hivatkozva, és ezzel többnyire, a neveltetésüknél fogva hallgatólagosan a nők is egyetértettek, ellenkezni sem igen mertek.


Viszont természetesen ma sem csak kulturált férfiak léteznek, hanem jócskán vannak súlyos bunkók is, és ezt első pillantásra megállapítani lehetetlen!


Totál ismeretlen férfiakhoz én sem költöznék be, vagy ha kényszerhelyzet lenne, és nagyjából intelligenseknek tűnnek, akkor is eleinte nagyon óvatos lennék (zárnám a szobámat stb. - de ezt ismeretlen nőkkel együttlakva is megtenném, már csak vagyonvédelmi okokból is!).

2018. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ha szimpatikusak (jól meg szoktam ítélni az embereket) akkor okés, főleg ha nem bulizós társaság és még barátnőjük is van akkor meg simán.

Tudom tudom a csúnya gonosz alkohol mindenkiből kihoz mindent, biztos azért volt hogy a legutóbbi haveri összejövetelen 10-ből 8 ember mattrészeg volt mégsem fajult orgiába, a legdurvább dolog az volt hogy berontottak a szobába kiabálva ahova az egyik srác elment aludni kicsit.

2018. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy ha van idő még a beköltözésre találkozz velük, menjetek el sörözni, kávézni, akármi.
2018. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Annak ellenére, hogy sokkalta jobban kijövök a srácokkal, nem laknék.

Nem, mert eddig két férfival laktam együtt. Az egyik a vér szerinti, a másik a nevelőapám. Az első idegileg és lelkileg tett tönkre, a másik rejtett kamerát tett a fürdőszobába. Mindkettőre első ránézésre azt mondanád, normális emberek. De ezért van a mondás, hogy lakva ismeri meg egymást az ember.

Légy nagyon körültekintő és mindig legyen egy menekülő útvonalad, egy helyed, ahova ha bármi gond van, el tudsz menni. Nekem ez utóbbi hiányzik, úgyhogy egyelőre igyekszem kerülni az embert, hátha nem lesz a személyi jogok sértésétől nagyobb bajom.

Ezt úgy minden kedves túl magabiztos személy figyelmébe ajánlom: nem, sose bízhatsz igazán senkiben. De ettől még kell természetesen paranoiásnak lenni, csak figyelmesnek. Figyelni az apró, árulkodó jelekre.

Vannak amúgy teljesen normális és megbízható férfiak is, csak ki kell őket fogni. Azonban ismeretség nélkül senkiről se tudhatod. Egy nőről se, éppenséggel, de kisebb az esélye a hajbakapáson túli, durvább történeteknek.

2018. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!