Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyivel tehet több kárt egy...

Mennyivel tehet több kárt egy albérletben egy kutyus, mint egy gyerek? Nem adtak ki nekem azért, mert én kutyust nevelek, de bezzeg akinek gyereke van, annak kiadták. Szerintetek ez normális? 24L

Figyelt kérdés
Tapasztalatom hogy a gyerek mindent tönkretesz, de mégis a gyerekes párnak adta ki nem pedig nekem. Szerintetek ez igazság? hiába győzködtem, hogy a kutyusom olyan mintha a gyerekem lenne és SOHA semmiben nem tett még kárt, nem adta nekem ki, merthogy nem szeretne állatot a lakásban... de kérdem én, egy gyerek nem tesz ugyanakkora kárt? Fizetőképes is voltam és nagyon akartam azt az albérletet. szerintetek, de most komolyan kérdezem, ez nem diszkrimináció?

2018. júl. 20. 18:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%
Igen, normális. Nekünk 2 kutyánk volt egymás után, egyvégtében vagy 26 éven át. Ahová be volt zárva, amikor pár órára elmentünk, a szobaajtónak annyi lett. De előszeretettel nyalták, rágcsálták az antik bútort, ahol érezni lehetett az enyv szagát meg zamatát. Az előszobai tapétának annyi lett. Az etetőtálból kiszórt rizsre előszerettetel jöttek az egerek (vadszőlőn felkapaszkodva az 1. emeletre).
2018. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
45%

Ha tényleg ügyvédi irodában dolgozol és nem is vagy ügyvéd, tudnod kell, normális dolog az, hogy a tulajdonos meghatározza kire bízza ideiglenesen tulajdonát.

Ennyi.

.

A kutya ugatása és a gyerek sírása közti párhuzam ia sántít, mert a szomszédok is voltak gyerekek, de soha nem voltak kutyák.

2018. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%

"ez nem diszkrimináció?"


Nálam ilyen nem fordulhatna elő, mert nálam egyenlő elbírálás van.

Azaz nem adom ki sem kutyásoknak, sem gyerekeseknek, sem egyedülálló lányoknak!

Bocsika.

2018. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

Sokban függ attól, a gazdája mit tesz vele, mikor a kutyus bemegy az ajtón. Lemossa a lábait? Lekeféli a szőrét? Mert ugye az ember leveszi az utcai cipőt, ruhát és kezet mos. A kutyus viszont mindent magán tart és összemaszatolja vele a tapétát, falfestéket, szőnyeget, ágytakarót, falvédőt, stb.

Körmöcskéivel megkarcolja a padlót, ajtót, bútorokat.

Ha egyedül hagyod, szétmarcangolhat mindent.

Most vettünk egy lakást, amiben kiskutya lakott, az összes ajtó és ajtófélfa szét van rágva - értsd hiányzik a fa ajtóból egy olyan fél dinnyényi mindenhol.

2018. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A diszkrimináció faji vagy etnikai származás, vallás vagy meggyőződés, fogyatékosság, életkor vagy szexuális beállítottság alapján való hátrányos megkülönböztetés.

Ezek közül melyik eset forog fenn szerinted?

2018. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
97%

7: Valószínűleg nem akart leszerződni. A szerződésbe ugyanis bele lehetne foglalni, hogy átvett állapotában, helyreállítva adod vissza a lakást.

De ha egy lakásra 1 órán belül 80 jelentkező van, akkor nem szükséges a rizikósabb bérlőt választani, ez van.

2018. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Estádio de Felchút ***** válasza:
94%

Oh no...

Te kislány, amúgy is nehéz manapság jó albit találni, áruld már el nekem, hogy miért az ultrahardcore pályán szopatod magad egy kutyával meg még macskákkal is.

Tudod, az NBI-ből is lehetsz aranylabdás, csak azért nem jellemző...

2018. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 zgyzgy ***** válasza:
72%

Tulajként legyen szabad eldöntenem, kinek adom ki a lakást.


Állatos, gyerekes, diák, tesó, gyanús külföldi nálam tabu.


Az, hogy milyen irodában dolgozik az illető, nem érdekel.

2018. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Pipas Pisti ***** válasza:
95%

"ez nem diszkrimináció?"


Mint bérbeadó írom le olyanoknak, akik nem akarnak zűrt: soha nem kell megindokolni, hogy miért nem adod ki valakinek a lakást. Senkinek nincs köze ahhoz, hogy miért döntöttél úgy. Amióta közhasználatú lett a "diszkrimináció" szó azóta nem árt az óvatosság.

Több bérlőjelólt közül szabadon választhatsz, és csak azt az egyet értesíted, hogy nyert, a többit udvariasan, hogy sajnos nem. Ennél többet nem kell tudni másnak.

Hozzáteszem, hogy nekem van "c" bérlőm, és nagyon jól kijövünk, és én adok ki házat kutyásnak, aki semmi gondot nem okozott még.

2018. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
15%
Az sem megvetendő szempont,hogy egy vagy két állással rendelkező egyén venné ki. A magasabb fizetés nagyobb garancia arra,hogy nem lesz gond a bérlet rendszeres fizetésével.
2018. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!