Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyivel tehet több kárt egy...

Mennyivel tehet több kárt egy albérletben egy kutyus, mint egy gyerek? Nem adtak ki nekem azért, mert én kutyust nevelek, de bezzeg akinek gyereke van, annak kiadták. Szerintetek ez normális? 24L

Figyelt kérdés
Tapasztalatom hogy a gyerek mindent tönkretesz, de mégis a gyerekes párnak adta ki nem pedig nekem. Szerintetek ez igazság? hiába győzködtem, hogy a kutyusom olyan mintha a gyerekem lenne és SOHA semmiben nem tett még kárt, nem adta nekem ki, merthogy nem szeretne állatot a lakásban... de kérdem én, egy gyerek nem tesz ugyanakkora kárt? Fizetőképes is voltam és nagyon akartam azt az albérletet. szerintetek, de most komolyan kérdezem, ez nem diszkrimináció?

2018. júl. 20. 18:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
63%

"mégsem engem választottak. Pedig én egy ügyvédi irodában dolgozom "


A tulaj rád nézett, és már nem is érdekelte a fedősztorid.

Valószínűleg tisztában volt vele, hogy nem az irodai minimálbéredből keresed meg az albérletre valót.

(A lakásából meg nem akart kupit csinálni.)

2018. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
42%

majd ha neked is lesz kiadó lakásod, annak adod ki, akinek akarod (magyar, külföldi, cigó, ázsiai, néger, egyedülálló, pár, gyerekes, kutyás, macskás, dohányos, nem dohányos stb.). Te döntöd el

Ennyi

2018. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%

Én nem hiszem el hogy egy kutya nem csinál semmi kárt egy lakásban, akármilyen jól nevelt is. Az ajtófélfákat minden kutya kaparássza, hullik a szőre, ugat stb.

Bérbeadóként honnan tudhatja az ember ráadásul hogy tényleg nevelik-e a szerencsétlen kutyát? Ahol pl. a gazdi dolgozik, addig a kutya otthon magányosan unatkozik bezárva, kaparja az ajtót stb.

Az ilyen kárt hogy térítenéd meg? Kijavítod az ajtót elköltözéskor? Hogyan? Veszel újat? Nem hiszem.

Az meg nem számít h ügyvédi irodában dolgozol. Attól még mert el vagy telve magaddal meg az állásoddal egy nem kutyásnak sokkal jobban megéri kiadni, mert kisebb a kockázat.

Én sosem szoktam megkérdezni a bérlőimtől h hol dolgoznak - az sem garancia semmire. Aki le tudja tenni a kauciót, na az már igen, és nem 6 hónap alatt részletben akarja kifizetni, na az már jobb.

2018. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
inkább szerintem zárjuk a témát. én letettem volna a kauciót. mellesleg ez az ajtós példa... namost az ajtó az használódik, kopik, nem örökké marad karcmentes. és normál használatból eredő sérülések nem terhelhetőek rám vagy a kutyusra, aki megjegyzem, még sosem kapart ajtót.
2018. júl. 22. 18:50
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem diszkrimináció. Nem te kaptad. A pattogásodat és az utolsó hozzászólásodat elnézve, a tulaj jobban jár a gyerekesekkel :D
2018. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 rewqrewqrewq ***** válasza:
100%
Jól írják itt kérem ... ha a gazdi megszakad --akkor is kutyaszőrös lesz a szűz mári isten is a lakásban ...előbb utóbb. Én volt h kutyás albiban laktam.. Szobámban soha nem jött be a kutya .... amikor elköltöztem onnan ... a ruháimon , takarókon még fél év múlva is találtam elvétve kutyaszőrt. Mellesleg ha nincs otthon a kedves lakó ..a kutya van h ugat nem is keveset ..akit emiatt már jelentettek fel párszor az általában kerüli a kutyaugatást. Ha nem adja ki a lakást kutya gazdinak .. ugatás sem lesz.
2019. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
kutyus........................
2020. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%

"az ajtó az használódik, kopik, nem örökké marad karcmentes"


Jól döntött a tulaj, hogy nem téged választott,

és jó volt az emberismerete.

2020. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!